AK Parti'yi Çin'de Komünist Partiye Anlatacaklar - Son Dakika

AK Parti'yi Çin'de Komünist Partiye Anlatacaklar

11.01.2012 18:21
AK Parti'yi Çin'de Komünist Partiye Anlatacaklar, System.String[]

AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Çin Komünist Partisi'nin AK Parti'yi tanımak için Türkiye'den istediği heyete başkanlık edeceğini belirterek, "AK Parti hükümetinin politikalarıyla 10 yılda Türkiye'nin nereden nereye geldiğini anlatacağız" dedi.

AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Çin Komünist Partisi'nin AK Parti'yi tanımak için Türkiye'den istediği heyete başkanlık edeceğini belirterek, "AK Parti hükümetinin politikalarıyla 10 yılda Türkiye'nin nereden nereye geldiğini anlatacağız" dedi.

AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı olarak göreve gelen Ali Kıvrak, Dedeman Otel'de düzenlenen toplantıda, yönetim kurulu üyelerini gazetecilerle tanıştırdı.

Toplantıya katılan AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, 6 ilçe dışında kongrelerin tamamlandığını belirterek, teşkilatlar arasında hiçbir sorun olmadığını vurguladı. Teşkilatlarda siyasete yeni başlamış kişiler olduğuna değinen Köse, "Böylesine güzide bir kadroyla el ele vererek daha da başarılı olacağımızı düşünüyorum" dedi.

Yerel seçim çalışmalarının önemini vurgulayan Köse, şöyle konuştu:

"Nisanda il kongremizi yaparak yerel seçim çalışmalarımıza başlayacağız. Önümüzdeki seçimde hem Muratpaşa hem de Büyükşehir'de iddialıyız. Muratpaşa'da çözüm bekleyen sorunlar var. Sürekli yolsuzluk iddialarının olduğu bir belediye mevcut. Muratpaşa AK Partili olacak ve hak ettiği hizmeti alacak. Tüm kadrolarıyla yenilenen teşkilatlarımız oluşturuldu. Yarınların Antalya'sının bugünlerden daha iyi olacağını umut ediyorum."

Çin Halk Cumhuriyeti'nde Çin Komünist Partisi'nin AK Parti'yi tanımak için Türkiye'den bir heyet istediğini de anlatan Mustafa Köse, AK Parti Genel Merkezi tarafından konuyla ilgili görevlendirilen 7 il başkanından biri olduğunu vurguladı.

Köse, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bugün itibariyle Ankara'ya gidiyorum. Oradan da Çin'e hareket edeceğiz. AK Parti hükümetinin politikalarıyla 10 yılda Türkiye'nin nereden nereye geldiğini anlatacağız. Aynı zamanda Türkiye'den gidecek heyetin de kafile başkanı olarak hem Türkiye'yi hem de Antalya'yı en iyi şekilde temsil edeceğim."

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti'yi Çin'de Komünist Partiye Anlatacaklar - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Avrupa Birliği'den gönderilen yangın söndürme uçakları sabah saatlerinde çalışmalara katılacak 00:54 Avrupa Birliği'den gönderilen yangın söndürme uçakları sabah saatlerinde çalışmalara katılacak Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti 00:22 Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı 23:40 Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı
Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 23:01 Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü 22:57 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü 21:09 Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü
Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi 19:56 Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi 17:49 Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi
Advertisement