Akgül, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı'nın Çalışmalarına İlişkin Bilgi Aldı - Son Dakika

Akgül, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı'nın Çalışmalarına İlişkin Bilgi Aldı

26.07.2018 10:14
Akgül, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı'nın Çalışmalarına İlişkin Bilgi Aldı, System.String[]

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı Müdürü Mustafa Karaduman’dan vakıf çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı Müdürü Mustafa Karaduman'dan vakıf çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı Müdürü Mustafa Karaduman'ı makamında ağırladı. Vakıf çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan ikilinin ortak söylemi ise "Bugün bu ülkede huzur içerisinde yaşayabiliyorsak, bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz" oldu.

Şehit ailelerinin ve gazilerin yanında olmanın herkesin görevi olduğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Vatanı korumak adına arkasına bakmadan şehadete gidecek başka bir millet göremezsiniz. Şehit aileleri ve gazilerimiz bizlerin onurudur. Bulduğumuz her fırsatta şehit aileleri ve gazilerimizle bir araya gelerek hal hatır soruyoruz ve onlar için yapılan her çalışmanın destekçisi olmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı. - ANKARA

Akgül, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı'nın Çalışmalarına İlişkin Bilgi Aldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Akgül, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı'nın Çalışmalarına İlişkin Bilgi Aldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya'da otobüsle hafif ticari araç çarpıştı: 2 ölü, 3'ü ağır 5 yaralı Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı