Aksaray'da "Şap Hastalığı ile Mücadele" Eğitimi - Son Dakika

Aksaray'da "Şap Hastalığı ile Mücadele" Eğitimi

09.04.2015 14:43
Aksaray'da

Aksaray Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce personele "Şap Hastalığı ile Mücadele ve Biyogüvenlik" eğitimi verildi.

Aksaray Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce personele "Şap Hastalığı ile Mücadele ve Biyogüvenlik" eğitimi verildi.

Aksaray Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Mustafa Özateş, eğitimde yaptığı konuşmada, şap hastalığının önde gelen hayvan hastalıklarından biri olduğunu söyledi.

Bu kapsamda müdürlük olarak eğitim programları düzenlediklerini aktaran Özateş, "Bugün veterinerlik bölümü personelimize vermiş olduğumuz eğitimle, bu hastalığın yayılmasını ve korunması için gerekli yöntemleri öğreteceğiz. Bahar ayının gelmesiyle beraber bu tür eğitim programlarımız devam edecektir. Emeği geçenlere teşekkür ederim" diye konuştu.

Konuşmanın ardından, Şap Enstitüsü Müdürlüğü'nde görevli Uzman Veteriner Hekim Dr. Nedret Çelik, katılımcılara konu ile ilgili sunum yaptı.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aksaray'da 'Şap Hastalığı ile Mücadele' Eğitimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı Teşkilat dizindeki Zayed Fadi aslında kimdir? İşte yanıtı