Akseki Belediyesine hibe çöp kamyonu - Son Dakika

Akseki Belediyesine hibe çöp kamyonu

04.11.2019 18:12
Akseki Belediyesine hibe çöp kamyonu, System.String[]

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Akseki Belediyesine hibe edilen çöp kamyonu hizmete başladı.

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Akseki Belediyesine hibe edilen çöp kamyonu hizmete başladı.

Belediye Başkanı İbrahim Özkan, belediye binası önünde düzenlenen tanıtımda, yaklaşık 500 bin lira değerinde olan aracın ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Halka daha kaliteli hizmet sunacaklarını ifade eden Özkan, "Amacımız, bugüne kadar yaptığımız çalışmaların daha fazlasını yapmak. İlçemiz sınırları içerisindeki her sokak ve mahalleye hizmet götürmek için dinamik ve hızlı olmak durumundayız. Bu nedenle hem araçlarımızı gençleştiriyor hem de yeni araçlarla her yere hizmet götürmeye çalışıyoruz." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Akseki Belediyesine hibe çöp kamyonu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Korona filan dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarındaki fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak Rus senatör Kosaçev: Muhsin Fahrizade suikasti Orta Doğu'da büyük bir savaşın 'kıvılcımı' olabilir Sokağa çıkma kısıtlaması başladıktan sonra onlarca evsiz, sokakta yatarken görüntülendi Dükkanına gelip haraç isteyen adamı ruhsatsız tabancasıyla vurdu Türkiye'nin en kalitesiz havası Düzce'de ölçüldü! Kirlilikten dolayı yürüyüş yapmak bile zararlı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı