Altay'ın Teknik Direktör Adayı Tolgay Kerimoğlu - Son Dakika

Altay'ın Teknik Direktör Adayı Tolgay Kerimoğlu

27.05.2014 14:23
Altay'ın Teknik Direktör Adayı Tolgay Kerimoğlu, System.String[]

Altay'da başkanlığa aday olduğunu açıklayan Aslan Savaşan'ın teknik direktör adayının geçen sezon Ofspor'da görev yapan Tolgay Kerimoğlu olduğu öğrenildi.

Altay'da başkanlığa aday olduğunu açıklayan Aslan Savaşan'ın teknik direktör adayının geçen sezon Ofspor'da görev yapan Tolgay Kerimoğlu olduğu öğrenildi.

Daha önce ismi gündeme gelen Sait Karafırtınalar ve Ümit İnal'dan vazgeçen Aslan Savaşan'ın seçimi kazanması halinde takımı Kerimoğlu'na emanet edeceği ifade edildi. İkinci Lig Kırmızı Grup'ta geride bıraktığımız sezonu 43 puanla 10'uncu sırada tamamlayan Ofspor, sahasında 3-1 yendiği Altay'la İzmir'de 2-2 berabere kalmıştı.

Galatasaray'ı çalıştıran Roberto Mancini'nin yardımcısı olan Tugay Kerimoğlu'nun ağabeyi olan Tolgay Kerimoğlu ile yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği, tarafların genel kurul sonrası masaya oturmak için sözleştiği kaydedildi.

Ofspor'la sözleşmesi 3 1 Mayıs'ta sona erecek olan 51 yaşındaki Tolgay Kerimoğlu, daha önce Beykozspor 1908, Bandırmaspor, Dalaman Kağıtspor, Bakırköyspor, Küçükçekme, İstanbulspor, Yalovaspor, Kartal ve Van Büyükşehir Belediyespor'da görev yaptı. - İzmir

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Altay'ın Teknik Direktör Adayı Tolgay Kerimoğlu - Son Dakika


Son Dakika

İngiltere, Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi finali öncesi kırmızı listeye aldı İngiltere, Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi finali öncesi kırmızı listeye aldı Beşiktaş'a Galatasaray derbisi öncesi peş peşe kötü haberler! 4 isim kadrodan çıkarıldı Beşiktaş'a Galatasaray derbisi öncesi peş peşe kötü haberler! 4 isim kadrodan çıkarıldı Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz 250 şube açacak! ABD'nin ünlü Türk pizzacısı Türkiye'ye geliyor 250 şube açacak! ABD'nin ünlü Türk pizzacısı Türkiye'ye geliyor Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Yemek yapmak için mutfağa girmişti, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı Yemek yapmak için mutfağa girmişti, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı Belarus'ta kırmızı beyaz ayakkabı ve çorap giyen kadına para cezası verildi Belarus'ta kırmızı beyaz ayakkabı ve çorap giyen kadına para cezası verildi Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var
Advertisement