Ankara'da üç ilçe belediye başkanı Beypazarı'nda bir araya geldi - Son Dakika

Ankara'da üç ilçe belediye başkanı Beypazarı'nda bir araya geldi

01.09.2020 15:11
Ankara'da üç ilçe belediye başkanı Beypazarı'nda bir araya geldi

Ankara'nın tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan Ayaş, Güdül ve Beypazarı ilçelerinin belediye başkanları Beypazarı'nda bir araya geldi.

Ankara'nın tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan Ayaş, Güdül ve Beypazarı ilçelerinin belediye başkanları Beypazarı'nda bir araya geldi.

Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz ve Ankara Üniversitesi Beypazarı MYO Müdürü Prof. Dr. Timur Gültekin, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan'ın ev sahipliğinde bir araya geldi.

Çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunan başkanlar, üç ilçeye yapılacak yatırımlar ve çalışmalarda birbirilerine destek olmak konusunda görüş birliğine vardı.

Tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan üç ilçenin de köklü geçmişe sahip olduğunu belirten belediye başkanları, ilçelerin tarihi, mimari dokusu, tarihi evleri, turizmi ve tarımı ile öne çıktığını belirtti.

Kendilerine ev sahipliği yapan Beypazarı Belediye Başkanı Kaplan'a teşekkür eden Ayaş Belediye Başkanı Demirbaş, "Ayaş'tan başlamak üzere Sapanca'ya kadar uzanan koridor, tarihi İpek Yolu koridorudur. Bu koridorda, başkentin batı koridorunda kalan dört ilçesi tarihi İpek Yolu üzerinde bulunuyor. Biz belediyeler olarak İpek Yolu'nu canlandırmak ve bu konuya bir ivme kazandırmak üzere bir araya geldik ve görüş alışverişinde bulunduk. Toplantımız gayet verimli geçti." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ankara'da üç ilçe belediye başkanı Beypazarı'nda bir araya geldi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Sosyal medyada çok konuşulan muz yeme videosunu çeken 7 şahıs sınır dışı edilecek 07:36 Sosyal medyada çok konuşulan muz yeme videosunu çeken 7 şahıs sınır dışı edilecek 31 Aralık'a kadar sağlık çalışanlarına toplu taşıma ücretsiz olacak 07:34 31 Aralık'a kadar sağlık çalışanlarına toplu taşıma ücretsiz olacak Belediye personeli, onlarca köpeği diri diri gömdü 00:43 Belediye personeli, onlarca köpeği diri diri gömdü
Türkiye ve ABD heyetleri arasındaki F-35 anlaşmazlığı konusundaki ilk toplantı tamamlandı 23:22 Türkiye ve ABD heyetleri arasındaki F-35 anlaşmazlığı konusundaki ilk toplantı tamamlandı Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen makyajsız yakalandı! Görenler gözlerine inanamadı 21:26 Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen makyajsız yakalandı! Görenler gözlerine inanamadı Bakan Koca, kaza sonucu ölen Rümeysa'nın 36 saat çalıştığı iddiasını yalanladı 20:41 Bakan Koca, kaza sonucu ölen Rümeysa'nın 36 saat çalıştığı iddiasını yalanladı
Boğazı kesilerek öldürülen Şebnem Şirin, iş insanı Fevzi Tokat'ın torunu çıktı 17:47 Boğazı kesilerek öldürülen Şebnem Şirin, iş insanı Fevzi Tokat'ın torunu çıktı Devlet kanalında çalışan spikerden skandal! Anında kovuldu 17:12 Devlet kanalında çalışan spikerden skandal! Anında kovuldu
Advertisement