Son Dakika Haberleri: Antalya'da Sokak Köpeği Kesici Aletle Boynundan Yaralandı

Antalya'da Sokak Köpeği Kesici Aletle Boynundan Yaralandı

9 gün önce

Antalya'da boynundan kesici aletle yaralanan köpek, yapılan operasyonla kurtarıldı.

Antalya'da Sokak Köpeği Kesici Aletle Boynundan Yaralandı, System.String[]
 Antalya'da boynundan kesici aletle yaralanan köpek, yapılan operasyonla kurtarıldı.


 Antalya Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Ambulansı ve bir ekip, Kepez ilçesi Akdeniz Sanayi Sitesi'nde yaralı bir köpek olduğu bilgisi üzerine harekete geçti.

Söz konusu adreste yaralı halde bulunan köpek, ambulansla Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Geçici Hayvan Barınağına götürüldü.

Köpek, 2,5 saat süren operasyonun ardından yaşama tutunmayı başardı.


"Çok şanslı görüyoruz"

Hayvan barınağı veteriner hekimi Tayfun Kazan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2 gün önce barınağa getirilen köpeğin genel durumunun çok kötü olduğunu söyledi.

Yoğun kan kaybı yaşayan hayvanın boyun bölgesinde derin bir kesik mevcut olduğunu anlatan Kazan, "Köpeği acil operasyona aldık. Kat kat tüm kaslar dikildi, deri kapatıldı. Şu anda çok iyi. Yaklaşık 10 gün kadar daha bizimle kalacak. Bu süreçte yaralarının iyileşmesini bekleyeceğiz. Şu anda destekleyici tedavi ve antibiyotik uygulamaları yapılıyor. İştahı da gayet yerinde." diye konuştu.Meteoroloji Duyurdu! Kar Yağışına Neden Olacak Sibirya Soğukları İstanbul'u Teğet Geçecek Antalya'da Görevli Askerleri Taşıyan Minibüs Devrildi: 23 Yaralı

BM Güvenlik Konseyi, Suriye'de Bir Ay, İnsani Ateşkes İlan Etti Kırşehir'de 81 CHP'li Partisinden İstifa Edip AK Parti'ye Üye Oldu