Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi Oldu - Son Dakika

Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi Oldu

01.08.2015 16:27

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bület Arınç, Yalçın Akdoğan, Mehmet Görmez ve Hasan Celal Güzel'in nikah saatini bekleyişi - Gelin ve Damat'ın hoşgeldiniz demesi - Nikah töreni - Arınç, Akdoğan, Görmez ve Güzel'in nikah şahitliği yapması - Görmez'in dua etmesi - Arınç'ın evlilik cüzdanını geline vermesi - Fotoğraf çekimi Arınç ve Akdoğan nikah şahidi- Başbakan Yardımcıları Arınç ve Akdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in de bulunduğu törende Mehmet Cem Fendoğlu ile Büşra Yıldız'ın nikah şahidi oldu Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Yalçın Akdoğan, nikah şahidi oldu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bület Arınç, Yalçın Akdoğan, Mehmet Görmez ve Hasan Celal Güzel'in nikah saatini bekleyişi - Gelin ve Damat'ın hoşgeldiniz demesi - Nikah töreni - Arınç, Akdoğan, Görmez ve Güzel'in nikah şahitliği yapması - Görmez'in dua etmesi - Arınç'ın evlilik cüzdanını geline vermesi - Fotoğraf çekimi Arınç ve Akdoğan nikah şahidi- Başbakan Yardımcıları Arınç ve Akdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in de bulunduğu törende Mehmet Cem Fendoğlu ile Büşra Yıldız'ın nikah şahidi oldu Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Yalçın Akdoğan, nikah şahidi oldu. Arınç ve Akdoğan, Rixos Otel'de düzenlenen Mehmet Cem Fendoğlu ile Büşra Yıldız'ın nikah törenine katıldı. Kuran-ı Kerim tilavetinin okunmasının ardından nikah törenine geçildi.Arınç ve Akdoğan'ın yanı sıra Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, eski bakanlardan Hasan Celal Güzel, Hacattepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer de şahitlik yaptı. Nikahın kıyılmasının ardından Arınç, evlilik cüzdanını geline verdi. Şahitliğini yaptıkları nikahın hayırlı olmasını temennisinde bulunan Bülent Arınç, çifte de bir ömür boyu saadet diledi.Halen Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Anayasa Hukuku Ana Bilimdalı Başkanlığı görevini yürüten damadın babası Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu'nun hem mesai, hem de yol arkadaşları olduğunu belirten Arınç, Fendoğlu'nu da tebrik etti. Nikahın çok önemli olduğunu ve gençleri evliliğe teşvik ettiklerini anlatan Arınç, "Özellikle bulunduğumuz toplumda nikahın bizleri muhafaza eden güzel bir şey olduğunu herkese söylemek istiyoruz. Şahitliğini yaptığımız çiftin de çok genç yaşta evliliğe adım atmaları takdir edilecek bir davranıştır. Rabbim evlerini, işlerini, gönüllerini bereketli kılsın" dedi. Arınç ve Akdoğan çiftle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi Oldu
Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi Oldu
Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi Oldu
Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi Oldu

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Arınç ve Akdoğan Nikah Şahidi Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı