Son Dakika Haberleri: Asü'den Van'a 2 Prefabrik Ev

Asü'den Van'a 2 Prefabrik Ev

8 yıl önce

Aksaray Üniversitesi (ASÜ), Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ne 2 adet prefabrik ev gönderdi.

Asü'den Van'a 2 Prefabrik Ev, System.String[]
Aksaray Üniversitesi (ASÜ), Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ne 2 adet prefabrik ev gönderdi.

Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, yaptığı yazılı açıklamada, Van'da meydana gelen üzücü depremin acılarını sarmak için tüm ülkenin tek vücut olduğunu belirtti.

Aksaray Üniversitesi'nin de gerçekleştirdiği yardım kampanyası ile Van depreminin acılarını sarmaya çalıştığını ifade eden Acar, yardım kampanyasının ikinci etabı olarak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nin kullanımı için Van'a iki adet prefabrik ev gönderdiklerini bildirdi.

Rektör Acar, üniversite öğretim elemanlarının zor koşullar altında görev yaptıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Aksaray Üniversitesi olarak ülke çapında yapılmış olan yardım kampanyalarına elimizden gelen katkıyı sağlamaya çalıştık. Toplamış olduğumuz nakit yardımları ilgili hesaplara aktardık, şimdi o yardım kampanyasının ikinci ayağı olarak oradaki meslektaşlarımıza daha rahat bir çalışma olanağı sağlamak adına 2 adet prefabrik ev temin ettik. Ülke çapında yapılmış bu yardım kampanyasına Aksaray Üniversitesi olarak katkı yapmanın memnuniyetini, gururunu yaşıyoruz."

- AKSARAYAvrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Türkiye'nin En Olaysız Şehri Belli Oldu

AK Parti'nin Güneydoğudaki Kalesinde Yerel Seçim Gerginliği