İstanbul'da korkunç olay! Öldürdükleri kadını bazaya koyup yaktılar - Son Dakika

İstanbul'da korkunç olay! Öldürdükleri kadını bazaya koyup yaktılar

01.02.2023 21:17

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde itfaiye ekipleri yangına gittikleri evde bazanın içinde çarşafa sarılı halde yanmış kadın cansız bedeni bulundu. Cansız bedenin yanında balta bulunurken, olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Saat 13.30 sıralarında Mevlana Mahallesi Malazgirt Caddesi üzerine bulunan bir binada meydana gelen olayda, iddiaya göre, binadan dumanların çıktığı ihbarını alan itfaiye ekipleri ivedilikle olay yerine sevk edildi. Dumanların yükseldiği daireye müdahale için giren ekipler bazanın içinde çarşafa sarılı şekilde yanmış olan ve henüz kimliği belirlenemeyen yabancı uyruklu bir kadının cansız ile karşılaştı.

İstanbul'da korkunç olay! Öldürdükleri kadını bazaya koyup yaktılar

YANINDA BALTA BULUNDU

Yanık cesedin yanında ise balta bulunduğu belirtildi. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alırken olay yeri inceleme ekipleri savcı nezareti eşliğinde daire içerisinde inceleme yaptı.

İstanbul'da korkunç olay! Öldürdükleri kadını bazaya koyup yaktılar

3 KİŞİ GÖZALTINDA

Evde kiracı olan yabancı uyruklu 2 kişi ile evin sahibi gözaltına alındı. Polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.

İstanbul'da korkunç olay! Öldürdükleri kadını bazaya koyup yaktılar

"2 GÜN ÖNCE ÖLDÜRMÜŞLER"

Yaşanan olayı anlatan Hayriye Aktaş, "Duyduğum kadarıyla 2 gün önce öldürmüşler, şişmiş. Şişince halıya sarıp yakmışlar. Yabancı uyrukluymuş." dedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (3)
  • HERO: Kovit yasası halen geçerli, yani insanları salıyorlar, salıyorlar... Cevap Yaz 12 0 Yayından Kaldır
  • Güven Elyıldırım: Eee ev sahibi uğraş bakalım şimdi kendi vatandaşına ev vermiyorsun yabancıdan 3 kuruş fazla almak için hadi bakalım derdine yan şimdi Cevap Yaz 9 0 Yayından Kaldır
  • Güven Elyıldırım: Ev sahiplerine örnek olsun evinizi Türklere vermiyorsunuz böyle işler le uğraşırsınız… Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
500
Oto hırsızlığı çetesinin çaldığı araçlar Ataşehir'de sahiplerine teslim edildi Oto hırsızlığı çetesinin çaldığı araçlar Ataşehir'de sahiplerine teslim edildi ÇALINDIKTAN SONRA BULUNAN OTOMOBİLLER SAHİPLERİNE TESLİM EDİLMEYE BAŞLANDI ÇALINDIKTAN SONRA BULUNAN OTOMOBİLLER SAHİPLERİNE TESLİM EDİLMEYE BAŞLANDI ÇALINDIKTAN SONRA BULUNAN OTOMOBİLLER SAHİPLERİNE TESLİM EDİLMEYE BAŞLANDI ÇALINDIKTAN SONRA BULUNAN OTOMOBİLLER SAHİPLERİNE TESLİM EDİLMEYE BAŞLANDI

Son Dakika 3. Sayfa İstanbul'da korkunç olay! Öldürdükleri kadını bazaya koyup yaktılar - Son Dakika


Advertisement