Aydın Büyükşehir 22 Çifti Evlendirdi - Son Dakika

Aydın Büyükşehir 22 Çifti Evlendirdi

24.12.2014 15:16
Aydın Büyükşehir 22 Çifti Evlendirdi, System.String[]

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen toplu nikah töreninde 22 çiftin nikahı kıyıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen toplu nikah töreninde 22 çiftin nikahı kıyıldı. Evlilik cüzdanlarını gelinlere teslime den Özlem Çerçioğlu, mutlu çiftlerle birlikte çiftetelli oynadı.

Aytepe Mesire alanında düzenlenen toplu nikah törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, Bodoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Daha önce evlenmiş fakat nikahsız yaşayan ve yeni evlenen toplam 22 çiftin nikahlarının kıyıldığı törende çiftlerin evlilik cüzdanlarını Başkan Özlem Çerçioğlu verdi. Çiftlere çeşitli hediyeler veren Özlem Çerçioğlu, düğün pastasını da törene katılan belediye başkanları ve nikahları kıyılan eşlerle kesti.

Canlı müzik eşliğinde ilk danslarını eden 22 çifte tebrik eden Başkan Çerçioğlu, "Biz her yıl geleneksel olarak toplu nikah töreni düzenliyoruz. Bu yılda 22 çiftimizin nikahını kıyıp düğünlerini yapıyoruz. İnşallah bu sosyal hizmetimiz bundan sonrada sürecek. Büyükşehir belediyesi olarak bugün 22 çiftimizin yüzünü güldürdüğümüz gibitüm halkımızın yüzünü güldürmek için projeler üretiyoruz. Yeni evlenen çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. İnşallah çiftlerimiz bir ömür boyu mutluluk içinde hayatlarına devam ettirirler" dedi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, çiftlerle birlikte Aydın zeybeği oynarken, gelinlerin isteği üzerine çiftetelli oynayarak mutluluklarını ortak oldu.

Toplu nikah töreni Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen yemek ikramı ile son buldu - AYDIN

Aydın Büyükşehir 22 Çifti Evlendirdi
Aydın Büyükşehir 22 Çifti Evlendirdi
Aydın Büyükşehir 22 Çifti Evlendirdi
Aydın Büyükşehir 22 Çifti Evlendirdi
Aydın Büyükşehir 22 Çifti Evlendirdi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Aydın Büyükşehir 22 Çifti Evlendirdi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Fiziksel değişimiyle olay olan Miray Daner, estetik iddialarını reddetti 00:21 Fiziksel değişimiyle olay olan Miray Daner, estetik iddialarını reddetti Türkiye'ye dev yatırım hazırlığı! Aramızı düzelttiğimiz Birleşik Arap Emirlikleri'nden milyar dolarlarla geliyorlar 23:30 Türkiye'ye dev yatırım hazırlığı! Aramızı düzelttiğimiz Birleşik Arap Emirlikleri'nden milyar dolarlarla geliyorlar Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! 22:26 Yunan vekilden Meclis'te tarihe geçecek konuşma! "Siz Amerika'nın hizmetkarısınız" deyince milletvekilleri buz kesti
Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan 20:50 Gençlerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu'ndan "Göster cep telefonunu" tepkisi ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı 18:54 ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık 16:18 Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık
Sınırları zorlayan Aynur Aydın, 15:48 Sınırları zorlayan Aynur Aydın, "Aşk" mesajlı iç çamaşırıyla poz verdi ABD'li televizyon kanalı Erdoğan'ın açıklamalarından rahatsız oldu: Bize rağmen meydan okuyor 14:47 ABD'li televizyon kanalı Erdoğan'ın açıklamalarından rahatsız oldu: Bize rağmen meydan okuyor
Advertisement