Son Dakika Haberleri: Aynı Sokakta 5 Yıl Arayla İşlenen İki Cinayetin Faili Yakalandı

Aynı Sokakta 5 Yıl Arayla İşlenen İki Cinayetin Faili Yakalandı

9 gün önce

Kayseri'de bir kişiyi sokakta bıçakla öldürdüğü iddiasıyla yakalanan zanlının, aynı sokakta 5 yıl önce işlenen cinayetin de faili olduğu ortaya çıktı.

Aynı Sokakta 5 Yıl Arayla İşlenen İki Cinayetin Faili Yakalandı, System.String[]
Kayseri'de bir kişiyi sokakta bıçakla öldürdüğü iddiasıyla yakalanan zanlının, aynı sokakta 5 yıl önce işlenen cinayetin de faili olduğu ortaya çıktı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, merkez Kocasinan ilçesi Uğurevler Mahallesi 251. Sokak'ta gece Ufuk Akhan'ın bıçakla öldürülmesiyle ilgili güvenlik kamerası kayıtlarından zanlının O.G. olduğunu belirledi.

Olay yerinden beyaz renkli hafif ticari araçla ayrıldığı tespit edilen O.G, aynı mahallede polis ekiplerince yakalandı.

Aynı sokakta 2014'te işlenen cinayetin de faili çıktı

O.G'nin, 2014 yılında aynı sokakta Hüseyin Ekemen'in bıçakla öldürülmesi olayının da faili olduğu ortaya çıktı.

Cinayetin ardından çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarından şüphelinin, beyaz renkli hafif ticari araçla uzaklaştığının tespit edildiği, O.G'nin ifadesinde Ekemen'i de öldürdüğü itirafında bulunduğu öğrenildi.

O.G'nin, "Ekemen'i tanımadığını, sarhoş olduğunu, olay gecesi sokakta karşılaştıklarını, kendisinden cep telefonunu istemesi üzerine çıkan tartışmada pusat diye tabir ettiği bıçağıyla öldürdüğünü söylediği" belirtildi.

Basit yaralama, hırsızlık ve tehdit suçlarından kaydı bulunan, dövüş sporlarıyla ilgilendiği öğrenilen O.G, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

YORUMLAR


Irak Uyruklu Genç Kadın, Evinde Ölü Bulundu, Arkadaşları Sinir Krizi Geçirdi Kayınbiraderin, Ablasıyla Boşanmak Üzere Olan Eniştesini Öldürdüğü Anlar Kameraya Yansıdı

Trump'tan Çekilme Kararıyla İlgili Bir Açıklama Daha: Büyük Bir İyilik Yaptık 3,5 Kilo Altınla Umre'ye Gitmek İsteyen Sami Boydak, Havalimanında Gözaltına Alındı