Son Dakika Haberleri: Kaleyi İçten Fetheden Azra Akın Müstakbel Kaynanası ile Edirne'de Çeyiz Baktı

Kaleyi İçten Fetheden Azra Akın Müstakbel Kaynanası ile Edirne'de Çeyiz Baktı

3 ay önce

2002 dünya güzeli Azra Akın, sevgilisi Atakan Koru'nun memleketi Edirne'yi mesken tuttu. Müstakbel kayınpederinin 'Babalar Günü'nü kutlayan Akın, müstakbel kaynanası ile de çeyizlik baktı.

2002 dünya güzeli  Azra Akın, sevgilisi Atakan Koru'nun memleketi  Edirne'nin  İpsala ilçesine gelerek müstakbel kayınpederi Ahmet Koru'nun ' Babalar Günü'nü kutladı. Sonra da müstakbel kaynanası ile  Edirne'yi gezip çeyizlik baktı.

KAYNANASI İLE ÇEYİZ BAKTI

Akın,  İstanbul'a dönmeden müstakbel kayınvalidesi Seniye Koru'yla  Edirne'de Tava Ciğer yerken kentin bazı tarihi yerlerini de gezdi. Ciğerci çıkışında hayranlarıyla fotoğraf çektiren Akın, bir de kentin en büyük simgelerinden biri olan Tarihi  Meriç Köprüsü'nün de kadrajda bulunduğu fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.  Azra Akın'ın müstakbel kayınvalidesi Seniye Koru'yla  Edirne'de düğün için çeyiz baktığı da öğrenildi.

ANNELER GÜNÜNDE DE EDİRNE'DEYDİ

Akın'ın geçtiğimiz  Anneler Günü'de  Edirne'nin  İpsala ilçesine gelmiş, katıldığı bir düğünde Roman havası eşliğinde göbek attığı basında geniş yer almıştı.


Murat Başoğlu'nun Birlikte Yakalandığı Yeğeni: Amcamla Daha Kötü Fotoğraflar Var Derin Yırtmaçlı Arkadaşıyla Fotoğraf Paylaşan Hanife, Takipçilerini Kızdırdı
Murat Başoğlu'nun Eşinin Çok Kıskanç Olduğu, Bir Tek Yeğenine İzin Verdiği Ortaya Çıktı