Bacağı kesilen yürüteçli köpek 'Zekiye'nin üzerinden kargo aracı geçti (2) - Son Dakika

Bacağı kesilen yürüteçli köpek 'Zekiye'nin üzerinden kargo aracı geçti (2)

18.05.2022 17:01
Bacağı kesilen yürüteçli köpek 'Zekiye'nin üzerinden kargo aracı geçti (2)

SÜRÜCÜYE PARA CEZASIBartın'ın Amasra ilçesinde, otelin önünde yatan engelli köpeğin üzerinden geçen kargo firması aracının sürücüsü U.K.'ye 'Hayvanları Koruma Kanunu' kapsamında 2 bin 43 lira ceza kesildi.

SÜRÜCÜYE PARA CEZASI

Bartın'ın Amasra ilçesinde, otelin önünde yatan engelli köpeğin üzerinden geçen kargo firması aracının sürücüsü U.K.'ye 'Hayvanları Koruma Kanunu' kapsamında 2 bin 43 lira ceza kesildi.


YORUMLAR
500
Trabzon'da 64 yaşındaki kadın ikisi de yatalak olan annesi ve kız kardeşine bakıyor Trabzon'da 64 yaşındaki kadın ikisi de yatalak olan annesi ve kız kardeşine bakıyor Ürdün'de kolları olmayan genç kadın yaptığı mozaik eserlerle engeline meydan okuyor Ürdün'de kolları olmayan genç kadın yaptığı mozaik eserlerle engeline meydan okuyor Bilek güreşinde dünya şampiyonu olan paralimpik sporcu, atletizmde başarı istiyor Bilek güreşinde dünya şampiyonu olan paralimpik sporcu, atletizmde başarı istiyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bacağı kesilen yürüteçli köpek 'Zekiye'nin üzerinden kargo aracı geçti (2) - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement