Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu - Türkiye'nin Girişimci ve İnsani Dış Politikası - Son Dakika

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu - Türkiye'nin Girişimci ve İnsani Dış Politikası

09.12.2022 14:08

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde düzenlenen "Türkiye'nin Girişimci ve İnsani Dış Politikası" konulu konferansta konuştu.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde düzenlenen " Türkiye'nin Girişimci ve İnsani Dış Politikası" konulu konferansta konuştu.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Finlandiya NATO'ya İsveç'le birlikte katılmakta kararlı Finlandiya NATO'ya İsveç'le birlikte katılmakta kararlı Bakan Çavuşoğlu: '(İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği) 'İki ülke arasında ayrım yapmak bana göre adaletli bir tutum olacak' Bakan Çavuşoğlu: '(İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği) 'İki ülke arasında ayrım yapmak bana göre adaletli bir tutum olacak' Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö: 'Kabinem, Erdoğan'ın danışmanı ile Haavisto ve Türkiye Dışişleri Bakanı ile ilk istişareler yapıldı' Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö: 'Kabinem, Erdoğan'ın danışmanı ile Haavisto ve Türkiye Dışişleri Bakanı ile ilk istişareler yapıldı'

Son Dakika Güncel Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu - Türkiye'nin Girişimci ve İnsani Dış Politikası - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement