Bakan gül, şehit savcı uzun adına bilişim sınıfı açtı (2) - Son Dakika

Bakan gül, şehit savcı uzun adına bilişim sınıfı açtı (2)

5 ay önce

ŞEHİT SAVCININ MEZARINA ZİYARETAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, Tunceli'de 2012 yılında, PKK'lı teröristlerce şehit edilen savcı Murat Uzun'un İlkadım ilçesine bağlı Avdan Mahallesi'ndeki mezarını ziyaret etti.

Bakan gül, şehit savcı uzun adına bilişim sınıfı açtı (2), System.String[]

ŞEHİT SAVCININ MEZARINA ZİYARET
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Tunceli'de 2012 yılında, PKK'lı teröristlerce şehit edilen savcı Murat Uzun'un İlkadım ilçesine bağlı Avdan Mahallesi'ndeki mezarını ziyaret etti. Şehit savcının kabrine gül bırakılırken, Kur'an-ı Kerim okunarak, dua edildi. Mezar ziyaretinde; Bakan Gül'ün yanı sıra Vali Osman Kaymak, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, şehit savcı Murat Uzun'un eşi Cihan Uzun, annesi Ayşe ve babası Hamit Uzun da bulundu. Bakan Gül, daha sonra şehit eşi Cihan Uzun'u evinde ziyaret etti.
Adalet Bakanı Gül, ardından Çarşamba ilçesindeki Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi'ne giderek, öğrenciler ve öğretim görevlileri ile bir araya geldi. Bakan Gül, programlarının ardından Çarşamba Havalimanı'ndan uçakla Ankara'ya hareket etti.


Haber Yayın Tarihi: 19.09.2019 06:45 Kaynak: DHASon Dakika

Çakarın ardından tepe lambası çilesi başladı! Sürücü ve araç sahibine ayrı ayrı 1.228 TL ceza kesiliyor
Reçete ile eczaneye ilaç almaya giden baba, oğlunun 7 aydır hastanede yatıyor göründüğünü öğrenince şoke oldu TFF eski başkanı Haluk Ulusoy: Yuvana hoş geldin Arda Turan

Son Dakika Haberleri