Görevi 4 gün önce devralan Bakan Karaismailoğlu, ilk icraatı için kolları sıvadı - Son Dakika

Görevi 4 gün önce devralan Bakan Karaismailoğlu, ilk icraatı için kolları sıvadı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı olarak 4 gün önce göreve başlayan Adil Karaismailoğlu ilk icraatı için harekete geçti. Bakan Karaismailoğlu, "Cumhurbaşkanı'mızın talimatıyla açılışı mayısa çekilen Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesinin yolları Bakanlığımızca yapılacak" dedi.

2018 yılında kurulan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Kabinesinde ilk değişiklik, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında gerçekleşti. Eski Bakan Mehmet Cahit Turhan, gece yarısında yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararı ile görevden alındı. Yerine ise Bakan Yardımcısı görevini üstlenen Adil Karaismailoğlu atandı.

Görevi 4 gün önce devralan Bakan Karaismailoğlu, ilk icraatı için harekete geçti. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesinin yollarını Bakanlığın yapacağını duyurdu.

"YOLLARIMIZ MAYIS AYINDA HİZMET VERECEK"

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla İstanbul Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesinin ulaşım yollarının, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının yol ağına alındığını belirterek, "Mayıs ayında hastanemizle birlikte yollarımız da hizmet vermeye başlayacak" dedi.

Görevi 4 gün önce devralan Bakan Karaismailoğlu, ilk icraatı için kolları sıvadı

Gece yarısı görevden alınan Ulaştırma ve Altyapı eski Bakanı Turhan, görevi Karaismailoğlu'na devretti

Son Dakika: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Cumhurbaşkanlığı kararı ile görevden alındı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan'ın görevden alınmasına CHP'den ilk yorum


Son Dakika

Siyah pirincin rengini gören boya zannedip bakanlığa şikayet ediyor ancak faydaları saymakla bitmiyor Doğu Akdeniz için en kritik viraj! İşte Türkiye'nin petrol yataklarına ulaşma formülü Son Dakika: 10 Haziran'dan itibaren 40 ülkeye uçak seferleri başlayacak Akaryakıta dün gece yapılan indirimle yıllık 6 milyar lira vatandaşın cebinde kalacak OPET, iflasının istendiğine yönelik iddiaları yalanladı Son dakika: Koronavirüs salgını nedeniyle kapatılan İran ve Irak gümrük kapıları yeniden açıldı Bankacılık sektörünün mevduatı 7,1 milyar lira azaldı İstanbul Kuyumcular Odası Başkanı Atayık altın fiyatlarını değerlendirdi: Gram 365-380 TL arasında dalgalanacak Yerli otomobil için Yatırım Teşvik Belgesi alındı Kilosu 4.500 liraya satılan beyaz çaya yurt dışından sipariş yağıyor Güne yükselişle başlayan dolar 6,76'dan işlem görüyor Türkiye'nin ilk yerli ve milli yer gözlem uydusu gelecek yıl uzaya fırlatılacak Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Serrac'dan Doğu Akdeniz mesajı: Arama ve sondaj işbirliğimizi ilerletmeyi hedefliyoruz Dün 366 lirayla son 2 ayın en düşük seviyesine gerileyen gram altın, bugün 372,5 liradan işlem görüyor Yunanistan, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de yaptığı lisans başvurusunu AB'ye şikayet etti