Son Dakika Haberleri: Bakan Pakdemirli, Karacabey Tigem'de İncelemelerde Bulundu

Bakan Pakdemirli, Karacabey Tigem'de İncelemelerde Bulundu

9 gün önce

TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bursa'da, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (TİGEM) Karacabey işletmesinde incelemelerde bulundu.

Bakan Pakdemirli, Karacabey Tigem'de İncelemelerde Bulundu, System.String[]
TARIM ve Orman Bakanı  Bekir Pakdemirli, Bursa'da, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (TİGEM)  Karacabey işletmesinde incelemelerde bulundu.

Bursa'da dün çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Bakan Bekir Pakdemirli, TİGEM Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nde incelemelerde bulundu. İşletmenin atçılık tesislerini gezen Bakan Pakdemirli, aygır tavlasında bulunan ve her biri yarış hayatı boyunca büyük başarılara imza attıktan sonra damızlık olarak TİGEM'e teslim edilen 'Baba Mevlüt' ve 'Bilgin' gibi ünlü aygırlar hakkında Genel Müdür Ayşe Ayşin Işıkgece ve işletme yetkililerinden bilgiler aldı. TİGEM'in safkan Arap atı yetiştiriciliği yaptığı 3 işletmeden biri olan Karacabey'deki tesislerde atlara havuç yediren Pakdemirli'ye, aygırların beslenmesine ilişkin detaylı bilgi verildi. Daha sonra Kangal ve Akbaş çoban köpeklerinin yetiştirildiği tesislerde incelemelerde bulunan ve yetkililerden bilgi alan Bakan Pakdemirli, burada yavru köpekleri sevdi.

- BursaBakan Soylu: Bir Tane Okulun Etrafında Uyuşturucu Satıcısı Görün, İstifa Etmeyen Namerttir İşsizlik Oranı Eylül'de Son 1,5 Yılın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Bursalı Çiftçinin Yetiştirdiği Osmanlı Süs Tavuklarının Tanesi 10 Bin Liradan Satılıyor Ambulanslarda Dijital Döneme Geçilecek