Bakan Varank: Cumhur İttifakı'na Oy Verin Avcılar'da Hizmet Dönemini Başlatın - Son Dakika

Bakan Varank: Cumhur İttifakı'na Oy Verin Avcılar'da Hizmet Dönemini Başlatın

27.03.2019 16:41
Bakan Varank: Cumhur İttifakı'na Oy Verin Avcılar'da Hizmet Dönemini Başlatın, System.String[]

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 31 Mart seçimlerinde AK Parti'ye oy verilmesi halinde ilçeye hizmet döneminin başlayacağını söyledi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 31 Mart seçimlerinde AK Parti'ye oy verilmesi halinde ilçeye hizmet döneminin başlayacağını söyledi.

Bakan Varank, Merkez Camii yanındaki AK Parti standında, Belediye Başkan adayı Dr. İbrahim Ulusoy ve İlçe Başkanı Yaşar Karaarslan ile birlikte çiçek dağıttı. Daha sonra Marmara Caddesi'nde yürüyen ve esnafı ziyaret eden Bakan Varank, sohbet ettiği gençlere arkasında şifre bulunan 10 GB internet paketi kartvizitlerini hediye etti. Bakan Mustafa Varank, yanındaki Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için oy isterken, "31 Mart'ta AK Parti'ye, Cumhur İttifakı'na oy verin Avcılar'da hizmet dönemini başlatın" dedi. Bakan Varank, bu arada vefat eden ilçe esnafı Ali Yalçın'ın Merkez Camii'ndeki cenaze namazına katıldı.

Görüntü Dökümü:

-Varank'ın esnaf ile sohbet etmesi

-Varank'ın açıklamaları

-Varank'ın cenaze namazına katılması

-Genel ve detaylar - İstanbul

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan Varank: Cumhur İttifakı'na Oy Verin Avcılar'da Hizmet Dönemini Başlatın - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Bekir Aksoy, eşi ve 8 aylık bebeği koronavirüse yakalandı Gözaltına alınan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı'yla ilgili olay iddia: PKK'nın miting, açlık grevi gibi faaliyetlerinde bulunmuş Fatih Terim torunlarıyla video paylaştı: 67 yaşında marşmelov denedim Evinin camına "Koronavirüs bitene kadar misafir almıyoruz" yazılı afiş astı Otobüste yakalandı, iç çamaşırına sakladığı uyuşturucuyla pes dedirtti Akıncı Üssü Davası'nda sanıklardan mahkemeye küstah tehdit: Esas gülen, son gülen olacak Ülke ayağa kalktı! Aynı yatakta basılan iki erkek, kamuya açık alanda kırbaçlanacak Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi