Bakan Varank, kaza geçiren muhabiri özel aracıyla evine kadar bıraktı - Son Dakika

Bakan Varank, kaza geçiren muhabiri özel aracıyla evine kadar bıraktı

25.11.2021 00:50

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden kendi kullandığı minibüsle evine gittiği esnada, içinde bulunduğu taksi kazaya karışan muhabiri aracına alarak evine kadar bıraktı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasındaki görüşmelerinin ardından kendi kullandığı minibüsle evine gitmek için yola çıktı. Varank, Sögütözü Mahallesi Sakıp Sabancı Bulvarı'na geldiğinde 3 aracın karıştığı trafik kazasını gördü.

BAKAN, MUHABİRİ EVİNE BIRAKIP YOLUNA DEVAM ETTİ

Kaza yerinden geçerken taksinin yolcusu muhabir Fırat Kozok'u tanıyan Varank, Kozok'u aracına davet etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki görevinden evine taksi ile dönerken kazaya karışan Kozok, Bakan Varank'ın daveti üzerine minibüse bindi. Varank, Kozok'u evine bırakıp yoluna devam etti.

"SAMİMİYET VE DOĞALLIK İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Kozok, olaya ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Bakan Varank ile çekildiği fotoğrafı da paylaşan Kozok, "Akşam bir kaza geçirdim, yol kenarında beklerken kendi kullandığı minibüsle yanaştı, beni alıp evime kadar bıraktı. Samimiyet ve doğallık için teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Bakan Varank, kaza geçiren muhabiri kendi aracıyla evine bıraktı

Öte yandan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın her zaman makam aracı kullanmadığı, bazen Bakanlığa gelirken ve evine giderken kendi kullandığı aracı tercih ettiği öğrenildi.

Bakan Varank, kaza geçiren muhabiri özel aracıyla evine kadar bıraktı
YORUMLAR
500

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan Varank, kaza geçiren muhabiri özel aracıyla evine kadar bıraktı - Son Dakika


Advertisement