Son Dakika Haberleri: Bartın Emniyetinden 'Hırsız Kapanı' Operasyonu... 15 Şüpheli Göz Altına Alındı

Bartın Emniyetinden 'Hırsız Kapanı' Operasyonu... 15 Şüpheli Göz Altına Alındı

7 gün önce

Bartın Emniyetinden 'Hırsız Kapanı' operasyonu... 15 şüpheli göz altına alındıBARTIN - Bartın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Hırsız Kapanı' operasyonu kapsamında aranan şahıslara ve günübirlik kiralık evlere yönelik baskınlar gerçekleştirildi.

Bartın Emniyetinden 'Hırsız Kapanı' operasyonu... 15 şüpheli göz altına alındı

BARTIN - Bartın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Hırsız Kapanı' operasyonu kapsamında aranan şahıslara ve günübirlik kiralık evlere yönelik baskınlar gerçekleştirildi. Aramalarda 15 şüpheli şahıs yakalanırken, Yasa Dışı Günübirlik Evlere toplam 59 bin 425 TL ceza yazıldı.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından aranan şahıslara yönelik 'Hırsız Kapanı' operasyonu yapıldı. Operasyonlarda suç örgütleri ve suçlular tarafından kullanılmaya müsait olan Yasa dışı Günübirlik evlere de operasyon düzenlendi. Operasyonlarda 15 şüpheli şahıs yakalandı. Şüpheliler hakkında yasal işlem başlatılırken, Yasa Dışı Günübirlik Ev sahiplerine de 1774 sayılı Kimlik Bildirme kanununa muhalefet suçundan 59.bin 425TL ceza yazıldı.

YORUMLAR


Maradona'nın Doktoru Ochoa, Efsane İsmin Ameliyat Olmaması Durumunda Yürüme Yetisini Kaybedebileceğini Söyledi 25 Yaşındaki Brezilyalı İş Kadını, Kalça Kaldırma Ameliyatından Sonra Hayatını Kaybetti

Adana ve Gaziantep'te Torbacılık Yapan Suriyelilere Operasyon Düzenlendi: 24 Gözaltı İstanbul'un Göbeğinde Erkek Cesedi Bulundu! Olay Yerine Çok Sayıda Ekip Sevk Edildi