Başkan Arı, Ağbal'ı ziyaret etti - Son Dakika

Başkan Arı, Ağbal'ı ziyaret etti

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal'ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal'ı ziyaret ederek bir süre görüştü.


Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Nevşehir Belediyesi'nin hayata geçireceği yeni vizyon projeleri için Ankara'da temaslarda bulunan Başkan Arı'nın, Ağbal ile bir araya geldiği bildirildi.


Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşen ziyarette Ağbal ile görüşen Arı, kentte devam eden projeler ve hayata geçirilmesi hedeflenen çalışmalarla ilgili bilgi aktardı.


Kent merkezinde gerçekleştirilen alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra Nevşehir Kalesi etrafındaki kayadan oyma tarihi yamaç yerleşiminin turizme açılması konularının görüşüldüğü ziyarette Arı, Nevşehir'e verdiği desteklerden dolayı Ağbal'a teşekkür etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arı, "Ardımda hep ağabeyliğini hissettiğim, kıymetli bakanım, Cumhurbaşkanlığımızın Strateji ve Bütçe Başkanı Sayın Naci Ağbal'a konuk olduk ve şehrimize kazandıracağımız yeni projelerimizi görüştük." ifadelerini kullandı.

Son Dakika

15:36 Şeyma Subaşı yeni yaşını kırmızı mini elbiseli pozlarıyla kutladı! Takipçilerinden beğeni yağıyor 15:32 Koronavirüsü yenen Singapur'da deng humması başladı, 14 bin kişi enfekte oldu 13:29 Maskesiz görüntülenen 71 yaşındaki Kadir İnanır: Linç edildim 13:13 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Her sabah içiyorum" dediği dut pekmezinin satışları patladı 12:29 8 aylık hamile kadın, ikinci bir kadınla evlenen kocasının cinsel organını kesti 12:06 Son dakika: Havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin Sakarya Belediye Başkanı'ndan açıklama: Vahim bir tablo var 11:54 Kaç lira artış olacak? İşte memur ve emeklinin temmuzda alacağı zamlı maaşlar 11:40 Cengiz Ünder'in menajeri Mirsad Türkcan, dev kulüplerin milli oyuncuya talip olduğunu açıkladı 10:37 Fransa Başbakanı, belediye başkanlığı için görevinden istifa etti 10:36 Koronavirüste bir gizem daha aylar sonra çözüldü! Ölümlerin yüzde 30'una neden olan kan pıhtılaşmasının sebebi bulundu 10:19 Ozan Güven'den şiddet gördüğünü iddia eden Deniz Bulutsuz'un darp raporunda onlarca morluk ve çürük tespit edildi 10:19 Uçurtmayı kurtarırken akıma kapılan Dilara, hemşirelere "Yarın öleceğim uğraşmayın artık" demiş 10:14 Eşi tarafından boğularak öldürülmek istenen kadını polis kurtardı 09:51 Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in gözlerden uzak büyüttüğü bebekleri ilk kez görüntülendi 09:11 Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla barıştı! Denizde öpüşürken fena yakalandılar