Başkan Fadıloğlu spor camiasıyla buluştu - Son Dakika

Başkan Fadıloğlu spor camiasıyla buluştu

10.10.2019 13:14
Başkan Fadıloğlu spor camiasıyla buluştu, System.String[]

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında spor federasyonların branş il temsilcileriyle yemekli organizasyonda bir araya geldi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında spor federasyonların branş il temsilcileriyle yemekli organizasyonda bir araya geldi.

Amatör Spor Haftası dolayısıyla Dülük Tabiat Parkı Göl Kafe'de gerçekleştirilen programa; Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay, ASKF Temsilcisi Vakıf Demir, TÜFAD Başkanı İsmet Savcılıoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Koordinatörü Burak Anlatıcı, GSİM Spor Hizmetleri Müdürü Nurettin Özyürek ile spor federasyonlarının branş il temsilcileri katıldı.

Kaymakam Kalaylı'dan Başkan Fadıloğlu'na teşekkür

Gaziantep Valisi Davut Gül'ün öncülüğünde yürütülen 'Spor Şehri Gaziantep' projesi başta olmak üzere kentte gerçekleştirilen tüm sportif faaliyetlerde branş il temsilcilerinin önemli bir rol oynadığını belirten Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı, Şehitkamil Belediyesinin Gaziantep ve Türk sporuna kazandırdığı nitelikli spor tesislerinin ve düzenlediği organizasyonların 7'den 70'e herkesin spor faaliyetleriyle buluşmasının memnuniyet verici olduğunu kaydetti. Kurumlar arası iş birliğiyle spor alanında yürütülecek çalışmaların çok daha etkin bir biçimde gerçekleştirileceğini dile getiren Kaymakam Kalaylı, spora ve sporcuya vermiş olduğu desteklerden ötürü Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür etti.

Spor tesislerin kapısı 365 gün açık

Sporcular, kulüpler ve federasyonlar arasında büyük bir köprü vazifesi gören federasyon il temsilcilerinin faaliyet alanlarında gerçekleştirmiş oldukları çalışmalarla ilgili bilgiler alan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, bundan sonraki süreçte de Gaziantep'te gençlik ve spor faaliyetlerinin daha da yaygınlaşması ve ulusal ve uluslararası başarıların artması adına faaliyetlere olan desteklerinin devam edeceği sözünü verdi. Faaliyet gösterilen branşlarda bugüne kadar Türkiye, Avrupa ve dünya şampiyonu sporcular yetiştirmenin gururunu yaşadıklarını dile getiren Başkan Rıdvan Fadıloğlu, yaşam boyu spor faaliyetlerine büyük önem verdiklerini ifade etti. Belediye olarak 4 yaşından itibaren yetişkin her yaştan bireye uygun spor yapma imkanı sunduklarını anlatan Başkan Fadıloğlu, bünyelerinde hizmet veren spor tesislerinin 365 gün esasına göre çalıştığını aktardı. Tesis kapılarının; federasyonların faaliyetlerine, okul ve spor kulübü çalışmalarına, antrenör ve hakem eğitmenlerine her zaman açık olduğunun altını çizen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, yeni dönemde gerçekleştirecekleri çalışmalarla ilgili federasyon il temsilcilerine başarılar diledi ve tüm spor camiasının Amatör Spor Haftası'nı kutladı.

İş birliklerinin önemine vurgu yaptı

Kurumlar arası iş birlikteliklerinin çok başarılı sonuçlar doğurduğuna işaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay, yürütülen çalışmalarla Gaziantep'te spor faaliyetlerinin geçmiş dönemlere göre çok daha iyi yerlere ulaşacağına değindi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Özbay, kent sporuna katkılarından dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür etti.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 49 faal branşın Gaziantep federasyon il temsilcilerine günün anısına eşofman takımı armağan etti. Spor federasyonlarının il temsilcileri, spor camiasına katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür plaketi verdiler. - GAZİANTEP

Başkan Fadıloğlu spor camiasıyla buluştu
Başkan Fadıloğlu spor camiasıyla buluştu
Başkan Fadıloğlu spor camiasıyla buluştu
Başkan Fadıloğlu spor camiasıyla buluştu

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Başkan Fadıloğlu spor camiasıyla buluştu - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün'den Menteşe için tahliye uyarısı 01:22 Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün'den Menteşe için tahliye uyarısı Japhet Tanganga, Galatasaray'da! Genç savunmacı, sarı-kırmızılı formayı 1 sezon kiralık olarak giyecek 00:44 Japhet Tanganga, Galatasaray'da! Genç savunmacı, sarı-kırmızılı formayı 1 sezon kiralık olarak giyecek Yangının sıçradığı termik santralde ürküten ihtimal! Ölümcül gazlar açığa çıkabilir 23:32 Yangının sıçradığı termik santralde ürküten ihtimal! Ölümcül gazlar açığa çıkabilir
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan orman yangınlarında terör izi iddialarına yanıt: Tutuklananların ailelerinde PKK bağlantısı var 21:59 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan orman yangınlarında terör izi iddialarına yanıt: Tutuklananların ailelerinde PKK bağlantısı var YAŞ kararlarının dikkat çeken isimleri! Orhan Gürdal tümgeneralliğe yükseltilen astsubay kökenli ilk isim oldu 20:32 YAŞ kararlarının dikkat çeken isimleri! Orhan Gürdal tümgeneralliğe yükseltilen astsubay kökenli ilk isim oldu Manavgat'taki yangının anne ve babasına kızan 12 yaşındaki çocuk tarafından çıkarıldığı ortaya çıktı 20:31 Manavgat'taki yangının anne ve babasına kızan 12 yaşındaki çocuk tarafından çıkarıldığı ortaya çıktı
Brezilya polisi Türk uçağında yüzlerce kilo uyuşturucu ele geçirdi! Pilotlar ve hostes gözaltında 19:27 Brezilya polisi Türk uçağında yüzlerce kilo uyuşturucu ele geçirdi! Pilotlar ve hostes gözaltında Düğünde atılan havai fişekler yangına sebep oldu! Alevler büyürken bile devam ettiler 18:16 Düğünde atılan havai fişekler yangına sebep oldu! Alevler büyürken bile devam ettiler
Advertisement