Son Dakika Haberleri: Başkan Karadeniz öğrencilerle biraraya geldi

Başkan Karadeniz öğrencilerle biraraya geldi

6 gün önce

Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Giresun Üniversitesi Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Başkan Karadeniz öğrencilerle biraraya geldi, System.String[]

Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Giresun Üniversitesi Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Karadeniz, okul salonunda öğrencilerle sohbet etti, kendilerinin istek ve taleplerini dinledi.

Öğrencilerden ikametlerini Eynesil'e aldırmalarını isteyen Karadeniz, "Burada ikamet eden öğrencilerimizin ikametlerini buraya aldırmaları zaten bir zorunluluktur. Ama biz sizden rica ediyoruz. Burada yaşadığınız için ikametlerinizi de buraya aldırın. Böylelikle sizlere ve ilçemize daha iyi hizmet etmemize katkı sağlayacaksınız." dedi.


Kaldırım işgali ve şehir içindeki düzensiz araç parklarının önüne geçmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Karadeniz, şöyle konuştu:

"Şubat ayından sonra sahilde yapılacak araç parkını hizmete geçirerek şehir içinde araç park edilmesini önleyeceğiz. Çöp toplanmasında hassasiyetimiz devam etmektedir. Başıboş köpekler uygun şekilde toplanarak hayvan barınma merkezine teslim edilmektedir."

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 04:58 Kaynak: AASon Dakika

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı'dan depremle ilgili ilk açıklama: Herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı
4.6 büyüklüğündeki deprem Balıkesir'i sokağa döktü Son Dakika: Marmara'da peş peşe depremler! İstanbul'da da hissedildi Somali'de milletvekillerinin kaldığı otele silahlı saldırı: 3 ölü, 2 yaralı