Başkan Karadeniz öğrencilerle biraraya geldi - Son Dakika

Başkan Karadeniz öğrencilerle biraraya geldi

04.12.2019 16:58
Başkan Karadeniz öğrencilerle biraraya geldi, System.String[]

Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Giresun Üniversitesi Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Giresun Üniversitesi Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Karadeniz, okul salonunda öğrencilerle sohbet etti, kendilerinin istek ve taleplerini dinledi.

Öğrencilerden ikametlerini Eynesil'e aldırmalarını isteyen Karadeniz, "Burada ikamet eden öğrencilerimizin ikametlerini buraya aldırmaları zaten bir zorunluluktur. Ama biz sizden rica ediyoruz. Burada yaşadığınız için ikametlerinizi de buraya aldırın. Böylelikle sizlere ve ilçemize daha iyi hizmet etmemize katkı sağlayacaksınız." dedi.

Kaldırım işgali ve şehir içindeki düzensiz araç parklarının önüne geçmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Karadeniz, şöyle konuştu:

"Şubat ayından sonra sahilde yapılacak araç parkını hizmete geçirerek şehir içinde araç park edilmesini önleyeceğiz. Çöp toplanmasında hassasiyetimiz devam etmektedir. Başıboş köpekler uygun şekilde toplanarak hayvan barınma merkezine teslim edilmektedir."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkan Karadeniz öğrencilerle biraraya geldi - Son Dakika


Son Dakika

Türkiye, deplasmanda Macaristan'a 2-0 yenilerek bir alt lige düştü Kayıp şahsın cansız bedeni merdiven altında gömülü bulundu Bill Gates'ten dikkat çeken koronavirüs kehaneti: İş seyahatlerini, eski ofis yaşamınızı unutun Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, dünyanın heyecanla beklediği koronavirüs aşısıyla ilgili hem tarih hem de adet verdi Son Dakika! Kemal Kılıçdaroğlu-Alaattin Çakıcı gerginliğine Bahçeli de dahil oldu: Mafya demek rezilliktir Meteoroloji uyardı! Bazı illerde sağanak ve kar yağışı bekleniyor Balıkçıların ağına bu kez tarihi değeri yüksek heykel takıldı Şuşa'da Türk bayrağını gören Rus gazeteci şaşkınlığını gizleyemedi: Türkiye'nin buradaki varlığını saklamıyorlar