Son Dakika Haberleri: Başkan Karaosmanoğlu Kadem'i Ziyaret Etti

Başkan Karaosmanoğlu Kadem'i Ziyaret Etti

2 yıl önce

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye’deki ve kentimizdeki kadınların sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sunmak için faaliyetlerini sürdüren Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kocaeli İl Şubesi ve yönetimini...

Başkan Karaosmanoğlu Kadem'i Ziyaret Etti, System.String[]
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye'deki ve kentimizdeki kadınların sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sunmak için faaliyetlerini sürdüren Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kocaeli İl Şubesi ve yönetimini ziyaret etti.

KADEM İl Temsilcisi Berna Abiş ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu'na, Büyükşehir Genel Sekreteri İlhan Bayram ve Genel Sekreter Yardımcısı Ali Yeşildal da eşlik etti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu yapılarak hizmete açılan Portakal Hafız Konağında çalışmalarını sürdüren KADEM'in çok önemli misyona sahip olduğunu da ifade eden Karaosmanoğlu, "Kadına şiddet uygulayan herkes cezasını çetin bir şekilde çekmelidir. Bununla beraber her kim kadınlarla ilgili şiddeti öven ifadeler de sarf ediyorsa, bilinmelidir ki zihnin de problemler yaşayan aciz bir varlıktır" ifadelerini kullandı.

"Kadına yönelik şiddet sonucunda hayatlarını kaybetmiş tüm kadınlarımızı yad ediyor, Allah'tan rahmet diliyorum" diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Şiddete uğramış ve anlatmaktan çekinen tüm kadınlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. KADEM başta olmak üzere tüm STK'larımız bu meseleye ciddi bir şekilde eğilmelidir. Büyükşehir olarak kadınımızın sorunlarına ve problemlerine karşı adımlar attık, atmaya devam ediyoruz. Kadınlarımıza yönelik şiddet asla ama asla kabul edilemez. Kadına şiddet insanlığa ihanettir" dedi. - KOCAELİPolisin Eylemciye Yaptığı Hareket Tartışma Yarattı Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı