Son Dakika Haberleri: Başkan Mehmet Keleş Teog'cuları Ödüllendirdi

Başkan Mehmet Keleş Teog'cuları Ödüllendirdi

5 yıl önce

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı TEOG Sınavında dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı.

Başkan Mehmet Keleş Teog'cuları Ödüllendirdi, System.String[]

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı TEOG Sınavında dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı. Başkan Keleş, öğrencileri tebrik ederek hediyelerini takdim etti.


Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 2014-2015 TEOG Sınavı birinci olan Kültür Koleji Öğrencisi Zeynep Tekin, ikinci olan Kültür Koleji Öğrencisi Özgür Ege Ergen ve üçüncü olan Mustafa Kemal Ortaokulu Öğrencisi Enes Akyüz ile makamında bir araya geldi. TEOG Sınavında dereceye giren öğrencilere, öğretmenleri ve velileri de eşlik etti.


Başkan Keleş öğrencileri, ailelerini ve öğretmenleri tebrik ederek öğrencilere hediyeleriyle birlikte plaket takdim etti. Başkan Keleş, ayrıca Kültür Koleji Okul Müdürü Hasan Aktürk, Kültür Koleji Ortaokul Müdürü Murat Sert ve Mustafa Kemal Ortaokul Müdürü Muhsin Celep'i de tebrik ederek plaket takdim etti.


Başkan Mehmet Keleş, "Düzce'mizin böyle birinciliklere çok ihtiyacı vardı. Orta öğretimde elde edilen bu başarıların gelecekte de çıtamızı yükselteceğine inanıyorum" dedi. Başkan Keleş, öğrencilere herhangi bir ihtiyaçları olduğunda Düzce Belediyesi'nin kapısını çalabileceklerini de ifade etti. - DÜZCE

Haber Yayın Tarihi: 13.07.2015 04:56 Kaynak: İHAMeraklı vatandaşlar, cesedi görmek için demirlere tırmandılar
Beton mikserinin altında kalan babasının cansız bedenine sarılıp ağladı Trump'tan "Kürtlerle neden çalışıyorsunuz?" sorusuna yanıt: Onlarla çok iyi anlaşıyoruz