Başkan Yaşar, Çorumlularla Buluştu - Son Dakika

Başkan Yaşar, Çorumlularla Buluştu

07.04.2018 09:24
Başkan Yaşar, Çorumlularla Buluştu, System.String[]

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çorum Alaca Kargın Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen “El Ele Gönül Gönüle” dostluk, dayanışma ve birlik yemeğinde Çorumlularla bir araya geldi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çorum Alaca Kargın Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen "El Ele Gönül Gönüle" dostluk, dayanışma ve birlik yemeğinde Çorumlularla bir araya geldi.

İlkadım Düğün Salonu'nda düzenlenen dayanışma gecesine Başkan Yaşar'ın yanı sıra Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, bazı dernek başkanları ve Kargınlılar katıldı.

Türkülerin söylenip halayların çekildiği gecede Kargınlılar'a seslenen Başkan Yaşar, "Hemşehri derneklerine önem veriyoruz. Bölgemizdeki bütün hemşehri derneklerine her türlü desteği veriyor, onlara sahip çıkıyoruz. Sahip çıkmaya da devam edeceğiz. Çünkü hemşehri dernekleri birliğimizin ve beraberliğimizin simgesidir. Doğduğunuz köye de sahip çıkacaksınız, doğdunuz köy olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başkenti Ankara'ya da sahip çıkacaksınız. Kardeşliğimizin daha da pekişmesini, birlik ve beraberliğimizin daha güçlü olmasını diliyorum" diye konuştu.

Kargın Köyü Dernek Başkanı Muharrem Durna, kendilerine her zaman destek olan Başkan Yaşar'a katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti. - ANKARA

Başkan Yaşar, Çorumlularla Buluştu
Başkan Yaşar, Çorumlularla Buluştu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Yaşar, Çorumlularla Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

3 gol atan Yusuf Yazıcı'ya hocasından övgü dolu sözler: Ona güvenebileceğimi gösterdi Kilosu 40 liradan satılan hamsi talep görmüyor Son dakika: Kayseri'deki bombalı saldırının faili PKK'lı terörist Irak'ta yakalanıp Türkiye'ye getirildi Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu