Başkan Yavaş'tan Dünya Şampiyonu Ümit Burunlular'a Ziyaret - Son Dakika

Başkan Yavaş'tan Dünya Şampiyonu Ümit Burunlular'a Ziyaret

22.10.2018 16:42
Başkan Yavaş'tan Dünya Şampiyonu Ümit Burunlular'a Ziyaret, System.String[]

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey beldesinin Belediye Başkanı Sami Yavaş, Antalya’da düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında sol ve sağ kolda dünya şampiyonu olan Ümit Burunlular’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Çanakkale'nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey beldesinin Belediye Başkanı Sami Yavaş, Antalya'da düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında sol ve sağ kolda dünya şampiyonu olan Ümit Burunlular'a tebrik ziyaretinde bulundu.

Çanakkale'nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey beldesinin Belediye Başkanı Sami Yavaş, dünya bilek güreşi şampiyonu, Çanakkaleli milli sporcu Ümit Burunlular'ı ziyaret etti.

Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesinde gerçekleşen ziyarette, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ve Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz'da bulundu.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette, Ümit Burunlular'a çiçek takdim eden Başkan Yavaş, çifte dünya şampiyonluğu başarısıyla hem Türkiye hem de Çanakkale'nin ismini tüm dünyaya duyurduğu için milli sporcuyu kutladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dünya Şampiyonu Ümit Burunlular ise başarısını kutlama nezaketi gösterdikleri için belediye başkanlarına teşekkür etti. - ÇANAKKALE

Başkan Yavaş'tan Dünya Şampiyonu Ümit Burunlular'a Ziyaret
Başkan Yavaş'tan Dünya Şampiyonu Ümit Burunlular'a Ziyaret
Başkan Yavaş'tan Dünya Şampiyonu Ümit Burunlular'a Ziyaret
Başkan Yavaş'tan Dünya Şampiyonu Ümit Burunlular'a Ziyaret

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Başkan Yavaş'tan Dünya Şampiyonu Ümit Burunlular'a Ziyaret - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Merve Boluğur'dan, Merve Boluğur'dan, "Kendine analar neler doğuruyor diyor musun?" diyen takipçisine çok konuşulacak yanıt Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı