Son Dakika Haberleri: Ankara'da Kudüs Mitingi Nedeniyle Pazar Günü Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

Ankara'da Kudüs Mitingi Nedeniyle Pazar Günü Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

2 yıl önce

Ankara Valiliği, pazar günü düzenlenecek olan "Kudüs'e Özgürlük, İnsanlığa Barış" konulu açık hava toplantısı nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Ankara'da Kudüs Mitingi Nedeniyle Pazar Günü Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak, System.String[]

Ankara Valiliği, pazar günü düzenlenecek olan " Kudüs'e Özgürlük, İnsanlığa Barış" konulu açık hava toplantısı nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

SAAT 10.00 İLE 16.00 ARASINDA KUDÜS MİTİNG YAPILACAK

Ankara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, pazar 10.00-16.00 saatlerinde Atatürk Kültür Merkezi (Hipodrom) yanında toplanılarak, Kazım Karabekir Caddesi üzerinden Anadolu Meydanı'na yürüneceği ve burada "Kudüs'e Özgürlük, İnsanlığa Barış" konulu açık hava toplantısı yapılacağı belirtildi.

ANIT CADDESİ BU GECEDEN İTİBAREN KAPALI OLACAK

Bu kapsamda bugün saat 24.00'ten itibaren Anıt Caddesi (Turgut Reis Caddesi kesişimi ile Anadolu Bulvarı arası), pazar saat 08.00'den itibaren de toplantı sona erene kadar Kazım Karabekir Caddesi (Anadolu Meydanından Kazım Karabekir caddesi - İstanbul Caddesi kesişimine kadar) ile buraya açılan cadde ve sokaklar trafiğe kapatılacak.

ULAŞTIRMA KAVŞAĞINA AÇILAN CADDE VE SOKAKLAR DA KAPALI OLACAK

Ayrıca Ulaştırma Kavşağı, yan varyantları ile buraya açılan cadde ve sokaklar (üst geçit hariç), Anadolu Meydanı ile yan varyantları, açılan cadde ile sokaklar çift yönlü olarak araç trafiğine kapalı olacak.

Açıklamada, vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için trafiğe kapanacak yolların durumunu dikkate almaları uyarısında bulunuldu.
Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı Nihat Hatipoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sosyal Medya Üzerinden Teşekkür Etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı