Belediye başkanı cep telefon numarasını paylaştı! Görenler yanlışlık oldu sandı - Son Dakika

Belediye başkanı cep telefon numarasını paylaştı! Görenler yanlışlık oldu sandı

13.04.2021 14:40
Belediye başkanı cep telefon numarasını paylaştı! Görenler yanlışlık oldu sandı, System.String[]

Yalova'nın Altınova ilçesi Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ya da herhangi bir talebi olan vatandaşların kendisine ulaşabilmeleri için sosyal medya üzerinden cep telefonu numarasını paylaştı. Bir yanlışlık yapıldığını düşünen kullanıcıları ise Oral, "Zaten cep telefon numaram herkeste var. Ancak Altınova'mız hızla büyüyor. Yeni taşınan vatandaşlarımız için numaramı paylaştım." sözleriyle cevapladı.

Bu durum birçok kişinin büyük ilgisini çekerken Altınova sakinleri, 17 yıldır makam odasının kapısını açık tutan, sürekli milletin içinde olan ve istedikleri saat cep telefonundan ulaşabildikleri için bu durumun kendileri için şaşırtıcı olmadığını söyledi.

İşte Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral'ın sosyal medya paylaşımı;

" 0532 656 3989 - Şahsi numaram

461 29 40 - Altınova Belediyesi

Haydi bismillah! Recep, Şaban derken işte geldi Ramazan. Bereket ve yardımlaşma, manevi aşk ve muhabbet ayı mübarek Ramazan'da sadece gönüllerimiz değil, tüm ihtiyaç ve talepleriniz için telefonlarımız da açık. Hepinizi bereket duası ile selamlıyorum. Ramazan ayımız mübarek olsun."

Belediye Başkanı cep telefonunu sosyal medya hesabından paylaştı

"NUMARAM ZATEN HERKESTE VAR, YENİ TAŞINANLAR İÇİN PAYLAŞTIM"

Sosyal medya da kısa sürede taraflı tarafsız herkesin ilgi ve beğenisi çeken paylaşımla ilgili düşüncelerini paylaşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, "Benim 17 yıldır makam kapım herkese açık, kapanmaz. Ben değerli sürekli olarak hemşehrilerimle birlikteyim. Zaten cep telefon numaram herkeste var. Ancak Altınova'mız hızla büyüyor. Yeni taşınan vatandaşlarımız için numaramı paylaştım. Makamlar gelip geçici önemli olan gönül makamında yerinizin olması. Biz sevgide de hizmette de tam 17 yıldır sınır tanımıyoruz. Ama bu sevgi bu muhabbet karşılıklı, Allah onlardan razı olsun." diye konuştu.

Belediye başkanı cep telefon numarasını paylaştı! Görenler yanlışlık oldu sandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Belediye başkanı cep telefon numarasını paylaştı! Görenler yanlışlık oldu sandı - Son Dakika


YORUMLAR (14)
  • ünsal Ünal : kendisini yolda trafik kuralları ile ilgili broşür dağıtırken ve yayalara dikkat etmemiz gerektiğini tatlı bir dille anlatirken tanıma fırsatım oldu. mükemmel bir insan. tebrik ediyorum kendisini Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Dr. Abuzer: Seni Yalova Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz. İnşallah aday yaparlar. Yalovanın tek kurtuluşu sensin. Senin haricinde kimse yalovada kazanamaz. Yoksa her zaman ki gibi kaybeder bunları gördük. Cevap Yaz 9 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'den dikkat çeken araştırma sonucu: İkinci doz Kovid-19 aşısının ertelenmesi daha fazla hayat kurtarıyor ABD'den dikkat çeken araştırma sonucu: İkinci doz Kovid-19 aşısının ertelenmesi daha fazla hayat kurtarıyor Depo olarak kullanılan konteyneri, patlayan parfüm kutusu küle çevirdi Depo olarak kullanılan konteyneri, patlayan parfüm kutusu küle çevirdi Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor Aboubakar hakkında ortalığı karıştıracak iddia: Sakat değil, sözleşmesi uzamasın diye oynamıyor İmam, soluk borusuna şeker kaçan çocuğu kurtardı! O anlar saniye saniye görüntülendi İmam, soluk borusuna şeker kaçan çocuğu kurtardı! O anlar saniye saniye görüntülendi Bakan Koca'dan ilk açıklama: Türkiye, tam kapanmanın ardından normalleşiyor Bakan Koca'dan ilk açıklama: Türkiye, tam kapanmanın ardından normalleşiyor Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Düştüğü derede 5 gün boyunca ölüm kalım mücadelesi veren adam, kurtulunca ilk iş maske istedi Düştüğü derede 5 gün boyunca ölüm kalım mücadelesi veren adam, kurtulunca ilk iş maske istedi Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı! Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı!
Advertisement