Başkentte Berat Kandili idrak edildi - Son Dakika

Başkentte Berat Kandili idrak edildi

17.03.2022 20:52

Berat Kandili Kocatepe Camisi'nde mevlit Vatandaşlar namaz kılması Vatandaşlar dua etmesi ANKARA - Berat Kandili dolayısıyla Kocatepe Camisi'nde düzenlenen programda vatandaşlar dua edip namaz kıldı.

Berat Kandili

Kocatepe Camisi'nde mevlit

Vatandaşlar namaz kılması

Vatandaşlar dua etmesi ANKARA - Berat Kandili dolayısıyla Kocatepe Camisi'nde düzenlenen programda vatandaşlar dua edip namaz kıldı.

YORUMLAR
500
Başkentte yaşanan selde bir kişi yaşamını yitirdi, kayıp bir kişi için çalışmalar sürüyor Başkentte yaşanan selde bir kişi yaşamını yitirdi, kayıp bir kişi için çalışmalar sürüyor Başkentte su baskınları yaşandı Başkentte su baskınları yaşandı Başkentte sel nedeniyle hayatını kaybeden genç kızla ilgili yeni detay ortaya çıktı: 19 gün önce akrabası da selde yaşamını yitirmiş Başkentte sel nedeniyle hayatını kaybeden genç kızla ilgili yeni detay ortaya çıktı: 19 gün önce akrabası da selde yaşamını yitirmiş
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkentte Berat Kandili idrak edildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement