Son Dakika Haberleri: Beşiktaş, Talisca Transferi İçin İtalya'ya Çıkarma Yaptı

Beşiktaş, Talisca Transferi İçin İtalya'ya Çıkarma Yaptı

6 gün önce

Beşiktaş'ta transferden sorumlu isimler, Anderson Talisca'nın Roma'ya transferini görüşmek için İtalya'ya gitti.

Beşiktaş transfer komitesi birtakım görüşmeler yapmak üzere Roma'da bulunuyor.

Bugün İtalya'ya giden transfer komitesi başkanı Umut Güner ve Futbol A Takım direktörü Ali Naibi, Roma kulübü ile görüşmelerde bulunacak. Bu görüşmelerin Talisca'nın satışı için yapılacağı tahmin ediliyor. 31 Mayıs'a kadar Benfica'ya 21 milyon Euro ödeyerek Brezilyalı oyuncunun bonservisini alma hakkı olan siyah beyazlılar ödemeyi gerçekleştirdikleri takdirde Talisca'yı hemen satmayı düşünüyor.

BEŞİKTAŞ, 30 MİLYON EURONUN ÜZERİNDE SATMAYI PLANLIYOR

Daha önce Benfica ile anlaşmaya çalışan Roma kulübüne oyuncuyu alma hakkının kendilerinde olduğunu anlatacak olan Umut Güner ve Ali Naibi Talisca'yı 30 milyon Euronun üzerinde bir rakama satmak amacında.

Transfer komitesinin Talisca pazarlığının yanı sıra Roma'dan ayrılması muhtemel oyuncular için de kiralama konusunda görüşmeler yapması bekleniyor.

Beşiktaş, Roma dahil olmak üzere Avrupa'dan herhangi bir kulüple anlaşma yapılması halinde Talisca için 21 milyon Euro'yu Benfica'ya ödeyip bonservisini alacak ve sonrasında Brezilyalı oyuncuyu hemen satacak.


YORUMLAR (5)


Milan, Manchester Unitedlı Fellaini ile İlgileniyor Demba Ba Çin'den Gelen 12 Milyon Dolarlık Teklifi Kabul Etti

Talisca'nın Yerine PAOK'un Yıldızı Pelkas Geliyor Beşiktaşlı Mitrovic ve Vida Hırvatistan Milli Takımının Kadrosunda Yer Aldı