Bezm-i alem camii'nde şehitler için mevlit okutuldu - Son Dakika

Bezm-i alem camii'nde şehitler için mevlit okutuldu

5 ay önce

Haber-Kamera: Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM / İSTANBUL DHA İstanbul Valiliği tarafından trafik kazaları sonucu şehit olan Polis memurları Ali Ulaş, Servet Arslan, Jandarma Uzman Çavuş Ali Cenk Yenier ve Zabıta Memuru Eren Bursa için Dolmabahçe Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'nde mevlit okutularak...

Bezm-i alem camii'nde şehitler için mevlit okutuldu, System.String[]

Haber-Kamera: Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM/ İSTANBUL DHA
İstanbul Valiliği tarafından trafik kazaları sonucu şehit olan Polis memurları Ali Ulaş, Servet Arslan, Jandarma Uzman Çavuş Ali Cenk Yenier ve Zabıta Memuru Eren Bursa için Dolmabahçe Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'nde mevlit okutularak lokma dağıtıldı.
Dolmabahçe Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'nde İkindi namazı öncesi trafik kazaları sonucu şehit olan Polis memurları Ali Ulaş, Servet Arslan, Jandarma Uzman Çavuş Ali Cenk Yenier, Zabıta Memuru Eren Bursa ve tüm şehitlerin ruhları için Kuran-ı Kerim Tilaveti ve mevlit okutuldu.
Mevlide İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuh Köroğlu, şehit yakınları, polisler ve jandarma ekipleri katıldı. Okunan mevlidin ardından cami çıkışında şehitlerin ruhları için mevlit şekeri, lokma, etli pilav ve ayran ikram edildi.

Görüntü Dökümü:
--------------------------
-Mevlide katılanlardan görüntü
-Cami önünde mevlit şekeri ikram edilmesi
-Lokma, etli pilav ve ayran dağıtımı;
-Genel ve detaylarHaber Yayın Tarihi: 23.09.2019 06:27 Kaynak: DHASon Dakika

Son dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 20'ye yükseldi
Meral Akşener, deprem haberini alınca Fatiha Suresi'ni okuyup siyaset konuşmayı bıraktı THY'nin 150 TL sabit bilet uygulaması sosyal medyada tepki çekti

Son Dakika Haberleri