Biga Tso'dan Prof. Dr. Bünyamin Bacak'a Ziyaret - Son Dakika

Biga Tso'dan Prof. Dr. Bünyamin Bacak'a Ziyaret

20.03.2018 13:49
Biga Tso'dan Prof. Dr. Bünyamin Bacak'a Ziyaret

Çanakkale’nin Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı görevine vekaleten atanan Prof. Dr. Bünyamin Bacak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çanakkale'nin Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı görevine vekaleten atanan Prof. Dr. Bünyamin Bacak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Başkan Yardımcısı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Şahin, Meclis Üyeleri Hakan Akın ve Şenol Gençoğlu, 2.Meslek Komitesi Başkanı Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu'nun katıldığı ziyarette, TSO'nun faaliyetleri ve Biga ekonomisine ilişkin bilgiler verildi. Biga'daki yüksek öğrenim kurumlarının her geçen gün geliştiğinden ve büyüdüğünden söz eden TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, artan öğrenci sayısı karşısında birlikte neler yapılabileceğinden söz etti. Ziyarette ayrıca, iki kurum arasında bugüne kadar uyumlu bir çalışma ortamının mevcut olduğu belirtilerek, bundan sonra da devam etmesi temennisinde bulunuldu. Doğan, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Biga Meslek Yüksek Okulu'nun Biga için vazgeçilmez öneme sahip kurumlar olduğunu belirterek, hedeflerinin bağımsız Biga Üniversitesi olduğunu dile getirdi. Biga TSO'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Bacak, Biga TSO yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. - ÇANAKKALE

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Biga Tso'dan Prof. Dr. Bünyamin Bacak'a Ziyaret - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement