Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce Twitter'da yazdı - Son Dakika

Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce Twitter'da yazdı

30 gün önce

Kaliforniya'da geçirdiği helikopter kazası sonucu hayata veda eden 41 yaşındaki efsane basketbolcu Kobe Bryant'la ilgili sosyal medyada yapılan bir paylaşım gündem oldu. Bir Twitter kullanıcısının 8 yıl önce attığı tweet, sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri haline geldi.

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant, Kaliforniya'da yaşanan bir helikopter kazasında hayatını kaybetti. Yıllardır ulaşım için helikopter kullanan Kobe Bryant'ın, kızı Gianna ve yakınlarıyla birlikte basketbol maçı izlemeye gittiği belirtildi. Kobe ve yakınları, Sikorsky S-76 tipi helikopterin içindeyken geçirdiği kazada kurtulamadı.

4 yakınıyla Lakers maçından dönen efsane ismin helikopteri sis nedeniyle Calabasas yakınlarında bir tepeye çarpıp yere çakıldı ve alev aldı. Yetkililer, kazadan kurtulan olmadığını ve Kobe Bryant'ın da yolcular arasında bulunduğunu doğruladı.

8 YIL SONRA GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Tüm dünyanın büyük bir üzüntüyle karşıladığı ölüm haberinin ardından sosyal medyada ortaya çıkan bir paylaşım dünya gündemine oturdu. 'dotNoso' isimli bir Twitter kullanıcısının 13 Kasım 2012 tarihinde yaptığı paylaşımda Kobe Bryant'ın helikopter kazasında hayatını kaybedeceğini yazması herkesi şoke etti.

Kobe'nin 8 yıl sonra gerçekten bir helikopter kazasında hayatını kaybetmesi paylaşımın binlerce etkileşim almasına neden oldu. Yaşananlar sosyal medyada büyük bir şaşkınlıkla karşılandı ve böyle bir olayın 8 yıl önce bilinmesi birçok soru işaretine neden oldu.

Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce Twitter'da yazdı
Son dakika: NBA efsanesi Kobe Bryant helikopter kazası sonucu hayatını kaybetti

Son dakika: Kobe Bryant'ın hayatını kaybettiği helikopter kazasından ilk görüntüler!

Helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant kimdir?

##12855841##

##12855853##

Haber Yayın Tarihi: 26.01.2020 11:47 

YORUMLAR


Son Dakika

Azeri yetkilinin var gücüyle tokalaşması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şaşırttı
Amerikalı kadın avcı, Adıyaman'da boynuz uzunluğu 130 santimetreyi bulan dağ keçisini avladı Ünlü şarkıcı Hadise'nin makyajsız fotoğrafları Instagram'da gündem oldu