Bodrum'daki Yarışlarda Yelkenciler Zorlandı - Son Dakika

Bodrum'daki Yarışlarda Yelkenciler Zorlandı

26.01.2012 17:10
Bodrum'daki Yarışlarda Yelkenciler Zorlandı

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bugün başlayan Amiral Turgutreis Optimist -Laser Yarıyıl Kupası Yarışmaları fırtınada yapıldı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bugün başlayan Amiral Turgutreis Optimist -Laser Yarıyıl Kupası Yarışmaları fırtınada yapıldı. Yarışmacılar fırtına kadar dev dalgalarla da mücadele etmek zorunda kaldı.

Turgutreis Beldesi Alihoca Burnu mevkiinde bugün başlayan ve Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından düzenlenen Amiral Turgutreis Optimist -Laser Yarıyıl Kupası Yarışmaları'na 16 il ve 45 kulüpten 106'sı optimist ve 116'sı laser sınıfında olmak üzere toplam 222 sporcu katıldı. 29 Ocak Pazar gününe kadar sürecek yarışlara katılanlar fırtına kadar dev dalgalarla da mücadele etmek zorunda kaldı.

TYF Asbaşkanı Neylan Günay yarışmaların nisan ayında İtalya'da yapılacak Garda Meeting Uluslararası Optimist Yarışmaları'na milli takım seçmesi niteliği taşıdığını belirterek, "Burada yapılacak seçimin ardından kampa alacağımız sporcular arasından 3'ü kız, 4'ü erkek 7 sporcumuzu milli takıma seçip İtalya'ya götüreceğiz. Amacımız yelkencilerimizin uluslararası yarışmalarda daha çok tecrübe ve başarı elde etmeleri" dedi. - Muğla/ Bodrum

Kaynak: DHA
Muğla Ziraat Odaları Başkanları Ankara'da Muğla Ziraat Odaları Başkanları Ankara'da Muğla'da İl Turizm Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı yapıldı Muğla'da İl Turizm Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı yapıldı Bodrum'da düzenlenen müzayedeye ünlü akını Bodrum'da düzenlenen müzayedeye ünlü akını

Son Dakika Güncel Bodrum'daki Yarışlarda Yelkenciler Zorlandı - Son Dakika


Advertisement