Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu - Son Dakika

Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu

02.11.2019 16:50

- Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu Bodrum tanıtımı için kolları sıvadılarMUĞLA - Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu.

- Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu

Bodrum tanıtımı için kolları sıvadılar

MUĞLA - Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu. Ceylan, sürpriz projelerinin olduğunu belirterek fuarların yanı sıra yeniçağa uygun tanıtımların da gerçekleşeceğini açıkladı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın Başkanı olduğu Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Bodrum'un sevilen simalarından olan Turizmci Serkan Ceylan oldu. Uluslararası fuarcılık konusunda uzman olan Ceylan, fuar tanıtımlarının yanı sıra çağa ayak uydurulması gerektiğini ve sadece fuarlarla tanıtımın kısır bir döngüde olduğunu yeniçağın nimetlerinden yararlanılması gerektiğini açıkladı.

Ceylan gazetecilere yaptığı açıklamada yeni girişimleri olacağını belirterek "Bodrum Tanıtma Vakfı, Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Esnaf Odası, Bodrum Denizciler Derneği, Bodrum Otelciler Derneği, Bodrum İmeak Deniz Ticaret Odası, Türsab Bodrum Bölge Temsil Kurulu, birçok otelcinin ve yatırımcının bir araya geldiği Bodrum'un en değerli vakıflarından biridir. Bugüne denk birçok fuar ve organizasyonuna büyük destek veren bir vakıftır. Bundan sonraki dönemde özellikle yeniçağın gerekleri olan dijital medya, dijital tanıtım, lokasyon bazlı enternasyonal tanıtım, fuar ve kongre organizasyonları Bodrum'a yakışır bir şekilde projeler geliştirip organize edip bunları Bodrum'un tanıtımı için yaygınlaştırmayı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Yeni startlarla fuarlara hazırlanıyor

Fuarlarla ilgili de açıklama yapan Ceylan, fuarların önemine değinerek "Fuarlar Bodrum'un tanıtımı için çok önemlidir fakat çok maliyetli organizasyonlardır. Bundan sonraki tanıtım programlarınızda fuarlar mutlaka olacak. Öncelikli olarak hedefimiz Bodrum'un kaynaklarını doğru fuarlarda daha etkili olarak özel Bodrum stantlarıyla taçlandırmak. Yeni dönemde sadece Avrupa'yı ve Rusya'yı değil Cin'den, Dubai'ye kadar geniş bir perspektifte Bodrum Tanıtma Vakfı'nın yönetim kurulunun ve çalışanlarının uygun gördüğü birçok fuarda güzel tasarımlı stantlarla Bodrum'un tanıtımını görebileceğiz. Tecrübeli bir yönetim kurulumuz var. Bodrum'da bulunan Odalar, Deneklerle birlikte tek vücut olup Bodrum'un tanıtımını en üst seviyeye çıkaracağız. Yeni üyelerle de büyüyerek ve güçlenerek yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu
Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu
Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu
Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bodrum Tanıtım Vakfı'nın Genel Koordinatörü Serkan Ceylan oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Tramvay durağına izinsiz giren genç, kendisini uyaran güvenlik görevlisini bıçakladı! O anlar kamerada