Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Zirvesi'ne Hazırlanıyor - Son Dakika

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Zirvesi'ne Hazırlanıyor

03.04.2014 19:00
Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Zirvesi'ne Hazırlanıyor, System.String[]

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 9. kez düzenlenen, saygıdeğer akademisyenler ile iş dünyasının önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak ağırlandığı Ekonomi Zirvesi 7 Nisan tarihinde gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 9. kez düzenlenen, saygıdeğer akademisyenler ile iş dünyasının önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak ağırlandığı Ekonomi Zirvesi 7 Nisan tarihinde gerçekleşecek. Etkinlikte katılımcılara sertifika verilecektir.

Sürdürülebilir Gelecek çatı konusu altında Endüstriyel Sürdürülebilirlik, Makro Ekonomik İstikrar ve Çevresel Sürdürülebilirlik panelleri ile konukları ağırlayacaktır. Etkinliğimiz ücretsiz olup, Çevresel Sürdürülebilirlik Paneli'ne katılan katılımcılarımızın Karbon Ayak İzleri hesaplanacaktır. Geçtiğimiz senelerde Cnbc-e'den canlı yayınlanan ve TCMB Eski Başkanı Gazi Erçel, P&G Türkiye Genel Müdürü Saffet Karpat, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Doç. Dr. Deniz Gökçe, Fitch Türkiye Genel Müdürü Ayşe Botan Berker, SPK Başkanı Vedat Akgiray gibi alanında lider isimleri ağırlayan Ekonomi Zirvesi öğrencileri ekonomi dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Bu seneki program

Sürdürülebilir Büyüme/Sürdürülebilir Gelecek

10: 00/ Açılış Konuşmaları

Köksal Çoban- Finansbank Hazineden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

11: 00/ Endüstriyel Sürdürülebilirlik

Moderatör: Prof.Dr. Murat Yülek – İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Bölümü Başkanı

Mustafa Bağrıaçık – Deutche Bank Genel Müdür Yardımcısı TBA

13: 30 – Keynote

İbrahim Turhan – Borsa İstanbul Başkanı

14: 00/ Makro Ekonomik İstikrar

Moderatör: Cüneyt Başaran – Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni

Ömür Demir Kızılarslan – Ekonomi Bakanlığı Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdürü

Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu – Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü Öğretim Görevlisi Finansbank

15: 45/ Çevresel Sürdürülebilirlik*

Steve Karam – Sürdürülebilir Kalkınma Sektör Koordinatörü

Uğur Bayar – WWF Başkanı/Credit Issue Ceo TBA

*Panelimizde simultane çeviri uygulanacaktır.

• Tüm programa katılanlara sertifika verilecektir.

• Detaylı bilgi için: http://buik.boun.edu.tr/

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Zirvesi'ne Hazırlanıyor

Kaynak: KurumsalHaber.com

Son Dakika Basın Bültenleri Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Zirvesi'ne Hazırlanıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kılıçlar çekildi! Tolga Ağar'dan kendisi için demediğini bırakmayan Sedat Peker'e yanıt var Kılıçlar çekildi! Tolga Ağar'dan kendisi için demediğini bırakmayan Sedat Peker'e yanıt var 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı Tam kapanmaya yok sayan gençler, yolcu otobüsünü diskoya çevirdi Tam kapanmaya yok sayan gençler, yolcu otobüsünü diskoya çevirdi El konan 24 lüks otomobille, devleti 27 milyon lira zarara uğrattılar El konan 24 lüks otomobille, devleti 27 milyon lira zarara uğrattılar Prof. Dr. İsmail Cinel: 2. doz aşı olanlar, yoğun bakımlara daha az düşüyor Prof. Dr. İsmail Cinel: 2. doz aşı olanlar, yoğun bakımlara daha az düşüyor Mezarlıkta kazı kavgası: 20 işçi birbirine girdi Mezarlıkta kazı kavgası: 20 işçi birbirine girdi Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı
Advertisement