Son Dakika Haberleri: Bosnalı, Aydın'ı Uzzk'de Temsil Edecek

Bosnalı, Aydın'ı Uzzk'de Temsil Edecek

5 yıl önce

Türkiye Odalar ve Borsalar Temsilcisi ve Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi Genel Kurulu (UZZK) yönetimine seçildi.

Bosnalı, Aydın'ı Uzzk'de Temsil Edecek, System.String[]
 Türkiye Odalar ve Borsalar Temsilcisi ve Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi Genel Kurulu (UZZK) yönetimine seçildi.

Hafta sonu gerçekleşen Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi Genel Kuruluna, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğini temsilen Aydın Ticaret Borsası Yönetim kurulu Başkanı Adnan Bosnalı katıldı. Yapılan seçimler sonucunda Bosnalı, 2014-2017 dönemlerinde görev yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

Seçim sonunda Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: Edremit Ziraat Odası Başkanlığı Tarım Grubu'ndan Dr. Mustafa Tan, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Temsilcisi Ercan Türktemel, TOBB Temsilcisi Sanayi Grubu'ndan Adnan Bosnalı, Karacabey Ziraat Odası Tarım Grubu'ndan Hüsman SolmazAyvalık TSO Tarım Grubu'ndan Ahmet Selim Kantarcı, Antakya TSO Ticaret Grubu'ndan Yılmaz Dönmez, EBSO Sanayi Grubu'ndan Nejat Özduran, Ege CHELAB Gıda ve Endüstriyel Analiz Laboratuvarları A.Ş. Araştırma ve Meslek Grubu'ndan Ümmühan Tibet, Ana Gıda A.Ş. Tüccar Grubu'ndan Mehmet Cavlı.

Denetim Kurulu da; Çanakkale Ticaret Borsası Temsilcisi Mehmet Ok ve TMMOB Ziraat Mühendisleri Temsilcisi Dr. Nejat Özilbey' den oluştu. - AYDINCiciş Esra, Hacı Sabancı'yla Olan Yazışmalarını Paylaştı BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: Cumhur İttifakının Adayı Kimse Bizim Adayımız da Odur

Son Dakika! Erken Seçim Önergesi Meclis'te 386 Oyla Kabul Edildi