Bu Film Peşinizi Bırakmayacak: "It Follows" - Son Dakika

Bu Film Peşinizi Bırakmayacak: "It Follows"

27.02.2015 17:01

David Robert Mitchell'in yeni filmi "It Follows" tüm korku filmi klişelerini silecek.

David Robert Mitchell'in yeni filmi "It Follows" tüm korku filmi klişelerini silecek. 19 yaşındaki Jay'in erkek arkadaşıyla yaşadığı cinsel ilişkinin ardından lanetlenip, her an takip edildiğini hissetmesini anlatan gerilim filmi gişede beğeni toplayacak.

Filmin başrolünü Maika Monroe canlandırıyor:

"Yapımın fikir babası David ve bu onun küçükken gördüğü bir kabusmuş, bazen onun bir yerlerde gördüğü insanlar, bazense başka şeyler onu takip edermiş. Filmde de babası ya da anneannesi olabiliyor. Bence en korkuncu tanıdığınız kişinin sizi takip ediyor olması."

Film gösterildiği Cannes Eleştirmenler Haftası'nda oldukça olumlu yorumlar aldı.

Aktör Daniel Zovatto, filmde Greg karakterini canlandırıyor:

"Filmi ilk kez Cannes'da izlediğimde insanların yerlerinden sıçradığını gördüm ve 'Aman Tanrım insanlar gerçekten korkuyorlar' diye düşündüm. Ben filmin çekimlerinde bulunduğumdan sahneler bana ürkütücü gelmiyordu."

"It Follows" İngiltere'de 27 Mart'ta gösterime girdi filmin Türki

Yazar:

Etiketler: Gönderildi: 27 Şubat 2015

İzlenme oranı: 0.0

Oylar: 0

Bu Film Peşinizi Bırakmayacak: It Follows
Bu Film Peşinizi Bırakmayacak: It Follows

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Bu Film Peşinizi Bırakmayacak: 'It Follows' - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü