Bulgaristan'ın geri ittiği 1 göçmen donarak öldü, donmak üzere olan 1 göçmen hastaneye kaldırıldı - Son Dakika

Bulgaristan'ın geri ittiği 1 göçmen donarak öldü, donmak üzere olan 1 göçmen hastaneye kaldırıldı

02.12.2022 00:38

Bulgaristan'ın geri ittiği 1 göçmen donarak öldü, donmak üzere olan 1 göçmen hastaneye kaldırıldı Bulgaristan unsurlarınca Edirne sınırına itilen göçmenlerden 1'i sınır hattında donarak hayatını kaybederken, donmak üzere olan 1 göçmen hastaneye kaldırıldı.

Bulgaristan'ın geri ittiği 1 göçmen donarak öldü, donmak üzere olan 1 göçmen hastaneye kaldırıldı

EDİRNE - Bulgaristan unsurlarınca Edirne sınırına itilen göçmenlerden 1'i sınır hattında donarak hayatını kaybederken, donmak üzere olan 1 göçmen hastaneye kaldırıldı.

Türkiye'nin Bulgaristan sınırında yine bir insanlık dramı yaşandı. İnsanlığın sınırda donduğu yürekleri sızlatan olay, Türkiye - Bulgaristan sınırında bulunan Edirne'nin Lalapaşa ilçesine bağlı Vaysal Köyü'nde yaşandı.

Hava sıcaklığının 0 dereceye kadar düştüğü bölgede, Bulgaristan unsurlarınca Edirne sınırına itilen göçmenlerden 1'i donarak hayatını kaybetti. Donmak üzere olduğu tespit edilen bir düzensiz göçmen olay yerine sevk edilen ambulansla Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Bakan Soylu Bulgar mevkidaşı Demerdzhiev ile telefonda görüştü Bakan Soylu Bulgar mevkidaşı Demerdzhiev ile telefonda görüştü Bakan Soylu Bulgar mevkidaşı Demerdzhiev ile telefonda görüştü Bakan Soylu Bulgar mevkidaşı Demerdzhiev ile telefonda görüştü Bulgaristan hükümeti, BSMEPA ile KOSGEB arasındaki memorandumu onayladı Bulgaristan hükümeti, BSMEPA ile KOSGEB arasındaki memorandumu onayladı

Son Dakika 3. Sayfa Bulgaristan'ın geri ittiği 1 göçmen donarak öldü, donmak üzere olan 1 göçmen hastaneye kaldırıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement