Son Dakika Haberleri: Burhan Kuzu, otoyol paylaşımıyla olay olan Demet Akalın'a destek oldu

Burhan Kuzu, otoyol paylaşımıyla olay olan Demet Akalın'a destek oldu

2 ay önce

Geçtiğimiz günlerde İstanbul-İzmir otoyolu hakkında yaptığı paylaşım nedeniyle tepki çeken Demet Akalın'a eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu'dan destek geldi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı ve geçiş ücretinin 256 TL olduğu İstanbul- İzmir otoyolundan geçti.

Şarkıcı, yoldan bir fotoğraf paylaşarak çok beğendiğini söyleyince Erdoğan arayarak teşekkür etti. Paylaşımından dolayı kısa sürede tepkilerin odağında olan Demet Akalın'a Burhan Kuzu'dan destek mesajı geldi.

"SIKMA CANINI DEMET KARDEŞİM"

Eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, son olarak Meltem Cumbul tarafından eleştirilen Demet Akalın'a Twitter hesabından şöyle seslendi: "Değerli sanatçı Demet Akalın, İstanbul-İzmir otoyolu hakkında "Yapanlardan Allah razı olsun" dediği için birileri tarafından bilinçli olarak linç ediliyor.Bu tür saldırılara ben çok alışkın bir insanım. Sıkma canını Demet kardeşim. Sizin bu asil davranışınızı alkışlayanlar da çok."

"ÜLKEMİ SEVİYORUM"

Paylaşımıyla tepki çeken Demet Akalın, Twitter'da kendisini eleştiren bir kullanıcıya "Ülkemi seviyorum" cevabını verdi.

Burhan Kuzu, otoyol paylaşımıyla olay olan Demet Akalın'a destek oldu
Sanatçı Meltem Cumbul, İstanbul-İzmir otoyolunu öven Demet Akalın'a tepki gösterdi

CHP'li Mahmut Tanal, İzmir otoyolunu 2 saatte geçen Demet Akalın için savcılara soruşturma çağrısında bulundu

Erdoğan, İzmir otoyolunu öven Demet Akalın'ı arayarak teşekkür etti

Haber Yayın Tarihi: 17.08.2019 02:14 Aile boyu hırsızlık! Kızı ve damadı oyaladı, anne yüzüğü çaldı
İmamoğlu: İBB, Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 25 milyon TL aktarmış Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi