Büyükşehir Belediyesi Cihanbeyli'ye 211 kilometre mahalle yolu kazandırdı - Son Dakika

Büyükşehir Belediyesi Cihanbeyli'ye 211 kilometre mahalle yolu kazandırdı

14.10.2020 14:35
Büyükşehir Belediyesi Cihanbeyli'ye 211 kilometre mahalle yolu kazandırdı, System.String[]

Konya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde mahalle yolu ve sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde mahalle yolu ve sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında 31 ilçenin mahalle yollarının kalitesini yükseltmek için yoğun mesai harcandığı belirtildi.

Açıklamada ifadesine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yapılan yatırımlarla Cihanbeyli ilçesinin mahalle yollarının artık daha konforlu olduğunu vurguladı.

Yeni Büyükşehir Yasasıyla bugüne kadar Cihanbeyli'ye yaptıkları mahalle yolu uzunluğunun 211 kilometreye ulaştığını aktaran Altay, şunları kaydetti:

"Bu sezon Mutlukonak Mahalle Yolu, Ponarbaşı - Çeşmelisebil Mahalle Yolu ve Sığırcık Yolu'nda 5 kilometreden fazla çalışma yaparak standardı yükselttik. Ayrıca ekiplerimiz 6 kilometrelik Yapalı-Gölyaylası Mahalle Yolu'ndaki çalışmaları da tamamladı. Cihanbeylimiz için hayırlı olsun."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Büyükşehir Belediyesi Cihanbeyli'ye 211 kilometre mahalle yolu kazandırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan vali ve kaymakamlara militan diyen Berhan Şimşek hakkında suç duyurusu Fenerbahçeli Caner Erkin, Beşiktaş'ı icraya verdi Alman uzmandan FETÖ'nün "karanlık yapısı" konusunda uyarı: İlluminati tarikatından daha tehlikeli İbrahim Tatlıses'i topa tutan Aydilge eleştirilerine bugün de devam etti Sağlık Bakanlığı'ndan 'aşıda dolandırıcılık' uyarısı: SMS'le gelen linke tıklamayın 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti Türkiye için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla ilk milli fırkateyn denize indirildi