Cahit Kocaömer'in Büstü Açıldı... - Son Dakika

Cahit Kocaömer'in Büstü Açıldı...

28.12.2014 17:31
Cahit Kocaömer'in Büstü Açıldı..., System.String[]

Haber-Kamera: Ali DANAŞ,İstanbul DHA Kabataş Eğitim Vakfı Onursal Başkanı Cahit Kocaömer'in Kabataş Camiasına katkılarına teşekkürün bir simgesi olarak Kabataş Erkek Liseliler Derneği,Feriye Kültür Merkezinde Cahit Kocaömer'in büstünün açılışını yaptı.

Haber-Kamera: Ali DANAŞ,İstanbul DHA

Kabataş Eğitim Vakfı Onursal Başkanı Cahit Kocaömer'in Kabataş Camiasına katkılarına teşekkürün bir simgesi olarak Kabataş Erkek Liseliler Derneği,Feriye Kültür Merkezinde Cahit Kocaömer'in büstünün açılışını yaptı. 1944 yılı Kabataş Erkek Lisesi mezunu olan Cahit Kocaömer okuduğu ve çalıştığı kurumlara ahde vefası ve kattığı toplumsal değerlere örnek bir insan olan Kocaömer yaşarken büstü dikilen insan olmanın onuruna yakışan bir yaşam hikayesine sahiptir. Cahit Kocaömer, Kabataş Eğitim Vakfı'nın kuruluşundan itibaren önce başkan yardımcısı, sonra da vakıf başkanı olarak da Feriye Vakıf binası ile Kültür Merkezi binalarının yapılmasında büyük katkıları olmuştur. Kabataş Eğitim Vakfının Başkanlığı sonrası Vakıf Onursal Başkanı seçilen Cahit Kocaömer'in adı Kültür Binasına verilmiş olup Kabataş Erkek Liseliler Derneği'de her yıl "Cahit Kocaömer Kabataş'a Hizmet Onur Ödülü" vermektedir. "Mücadeler ve Anılar" adlı bir kitabı olan Cahit Kocaömer bu kitabının da gelirini Türkiye Engelliler Spor ve Eğitim Vakfı'na bağışlamıştır.

Cahit Kocaömer'in Büstü Açıldı...
Cahit Kocaömer'in Büstü Açıldı...
Cahit Kocaömer'in Büstü Açıldı...
Cahit Kocaömer'in Büstü Açıldı...

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Cahit Kocaömer'in Büstü Açıldı... - Son Dakika


Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı