Bakan Bilgin: "(EYT) Onunla ilgili bir çözüm aşamasına geldik" - Son Dakika

Bakan Bilgin: "(EYT) Onunla ilgili bir çözüm aşamasına geldik"

23.09.2022 15:18

Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanI Vedat Bilgin'in HAK-İŞ Konfederasyonu'nu ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanI Vedat Bilgin'in açıklamaları ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, HAK-İŞ Konfederasyonu'nu ziyaretinde konuştu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanI Vedat Bilgin'in HAK-İŞ Konfederasyonu'nu ziyareti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanI Vedat Bilgin'in açıklamaları ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, HAK-İŞ Konfederasyonu'nu ziyaretinde konuştu.

(2)

Bakan Bilgin: "(EYT) Onunla ilgili bir çözüm aşamasına geldik. O dosyayı tamamladığımız gün bir basın toplantısıyla ya da başka bir şekilde kamuoyuyla paylaşacağız."

YORUMLAR
500
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, Almanya temaslarına başladı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, Almanya temaslarına başladı Bakan Bilgin: EYT çalışmamızı tamamladık Bakan Bilgin: EYT çalışmamızı tamamladık Bakan Bilgin'den EYT açıklaması: Çalışmalar son aşamada, aralık ayında duyuracağız Bakan Bilgin'den EYT açıklaması: Çalışmalar son aşamada, aralık ayında duyuracağız
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bakan Bilgin: '(EYT) Onunla ilgili bir çözüm aşamasına geldik' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement