Caner Erkin, Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan takım arkadaşlarını kutladı - Son Dakika

Caner Erkin, Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan takım arkadaşlarını kutladı

28.02.2021 21:49

Fenerbahçe'nin deplasmanda Trabzonspor ile oynadığı maçın kadrosuna alınmayan ve uzun süre gündemde yer alan Caner Erkin, maçın ardından sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Fenerbahçe'de Trabzonspor maçının kadrosuna sürpriz bir şekilde alınmayan Caner Erkin, uzun süre gündemden düşmemişti. Tecrübeli sol bek maç öncesi yaptığı paylaşımda takımına başarılar dilemişti. Milli futbolcu Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yaptı.

Caner Erkin, Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan takım arkadaşlarını kutladı

"BRAVO TAKIM"

Caner Erkin, kulübün resmi sosyal medya hesabının maç sonucu paylaşımına "Bravo Takım" ifadelerini yazdı ve takım arkadaşlarını kutladı.

Caner Erkin, Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan takım arkadaşlarını kutladı

Son Dakika Spor Caner Erkin, Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan takım arkadaşlarını kutladı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Galatasaray, Radamel Falcao'nun sakatlandığını açıkladı Galatasaray, Radamel Falcao'nun sakatlandığını açıkladı Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular Sokakta gördükleri zehirli engerek yılanını elleri ile yakalayıp bidona koydular 40 meslek için yeterlilik belgesi zorunluluğu getirildi! Belgesi olmayan çalışamayacak 40 meslek için yeterlilik belgesi zorunluluğu getirildi! Belgesi olmayan çalışamayacak Rusya'dan yeni gözdağı! Putin'in yeni silahına ait görüntüler devlet kanalında yayınlandı Rusya'dan yeni gözdağı! Putin'in yeni silahına ait görüntüler devlet kanalında yayınlandı