Chick Corea ve Yusuf İslam 40 Yıl Sonra Bir Araya Geldi - Son Dakika

Chick Corea ve Yusuf İslam 40 Yıl Sonra Bir Araya Geldi

15.05.2017 11:27
Chick Corea ve Yusuf İslam 40 Yıl Sonra Bir Araya Geldi, System.String[]

40 yıl sonra Chick Corea ve Yusuf İslam, Zorlu PSM kulisinde buluştu.

13 Mayıs saat 15:00'te Zorlu Performans Sanatları Merkezi mekan sponsorluğunda gerçekleşecek olan "Neden Hala Gitar Taşıyorum"adlı kitabının imza günü için Türkiye'ye gelen, Cat Stevens olarak da tanınan, aktivist yazar ve müzisyen Yusuf İslam, Zorlu PSM Caz Festivali Ana Tiyatro'da konser veren Chick Corea'yı 40 yıl sonra kulisinde ziyaret ederek sürpriz yaptı.

Bu ziyarete kuliste Yusuf İslam'ın bir bestesini çalarak karşılık veren Chick Corea ve Yusuf İslam birlikte fotoğraf çektirdi.

Chick Corea ve Yusuf İslam 40 Yıl Sonra Bir Araya Geldi

Son Dakika Kültür Sanat Chick Corea ve Yusuf İslam 40 Yıl Sonra Bir Araya Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! Özel hastanelerde fahiş fiyat iddiası ortalığı karıştırdı! "4 gece kalmanız şart, fiyatı 18 bin" diyen bile var Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Fatih Karagümrük, Franck Ribery için harekete geçti Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı