CHP Çorum'da Seçim Bürosu Açtı - Son Dakika

CHP Çorum'da Seçim Bürosu Açtı

07.05.2011 19:23
CHP Çorum'da Seçim Bürosu Açtı, System.String[]

CHP Çorum'da seçim bürosu açtı.

CHP Çorum'da seçim bürosu açtı.

CHP, Gazi Caddesi üzerinde milletvekili adayları Tufan Köse, Sait Börekçi, Muharrem Bozdoğan, Cengiz Atlas ve İl Başkanı Yıldız Bek'in katılımıyla seçim bürosu açtı.

Açılışta konuşan İl Başkanı Bek, yaklaşan 12 Haziran seçiminde iktidara gelmek için çok çalışmaları gerektiğini, açılan büroda özellikle kadın kollarında görevli kadınlarla bir araya gelerek, aktif şekilde çalışacaklarını söyledi.

İktidara giden yolun çetin ve yokuş olduğunu belirten Bek, "Bu yolda inadına kenetleneceğiz. Halkın iktidarı için, ülkeyi sömürgeci sistemden kurtarmak için, insanca yaşamak için hep birlikte kapı kapı dolaşarak CHP'yi ve genel başkanımızın projelerini anlatacağız" dedi.

Çok sayıda partilinin katıldığı açılışta, katılımcılara parti rozeti dağıtıldı.

- ÇORUM

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Çorum'da Seçim Bürosu Açtı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Anlaşmaya vardılar, Marius Sumudica Süper Lig'e geri dönüyor Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya gençlik fotoğrafını paylaştı, herkes Latif Doğan'a benzetti Kulisleri hareketlendiren iddia: CHP'nin HDP ile yakınlığından rahatsız olan Akşener, yeni ittifak kuruyor Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza ABD'li sağlık yetkililerinden çok sayıda kişinin alerjik reaksiyon gösterdiği Moderna aşısı için "dağıtımı durdurun" çağrısı Bilim Kurulu üyesi Prof. Yavuz: Aşılamanın başlaması ve vakaların düşmesi nedeniyle okullar Şubat sonrası açılabilir Almanya'da Pfizer-Biontech aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Instagram'dan spor sütyeniyle verdiği pozu paylaşan Hande Erçel, fotoğrafını hemen sildi