CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel Hayatını Kaybetti - Son Dakika

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel Hayatını Kaybetti

14.08.2022 22:41
CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel Hayatını Kaybetti

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel, yakalandığı koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel, yakalandığı koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Halil Küzel'in vefat haberini, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bugün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla duyurdu. Kaftancıoğlu, "Bir yol arkadaşımızı daha zamansız kaybettik. Kelimeler anlamsız. Geçirdiği Covid sonrası bir türlü toparlanamayan, uzun bir süredir tedavisi devam eden yol arkadaşımız, yoldaşımız, İl Başkan Yardımcımız Halil Küzel'i kaybettik. Çok, çok üzgünüm. Geniş ailemizin başı sağ olsun" dedi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın sosyal medya hesabında yayınlanan taziye mesajında da şunlar kaydedildi:

"İl Başkan Yardımcımız Halil Küzel'i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Ailesine, sevenlerine ve tüm İstanbul örgütümüze baş sağlığı diliyoruz."

YORUMLAR
500
CHP'li Tanrıkulu'nun Raporu: Bir Ayda Yedi Kişi Cezaevinde Öldü CHP'li Tanrıkulu'nun Raporu: Bir Ayda Yedi Kişi Cezaevinde Öldü AK Parti'den CHP lideri Kılıçdaroğlu'na: Altılı masa Kılıçdaroğlu'yla beraber değil ama biz, onunla beraberiz, aday ol kardeşim AK Parti'den CHP lideri Kılıçdaroğlu'na: Altılı masa Kılıçdaroğlu'yla beraber değil ama biz, onunla beraberiz, aday ol kardeşim CHP'Lİ ALTAY DEVLETİN SAHİBİ MİLLETTİR-e CHP'Lİ ALTAY DEVLETİN SAHİBİ MİLLETTİR-e
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Küzel Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement