CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı'na Aylin Nazlıaka seçildi - Son Dakika

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı'na Aylin Nazlıaka seçildi

CHP Kadın Kolları, Ankara Bilkent Odeon'da gerçekleşen Kurultay ile yeni başkanını seçti. Mevcut başkan Fatma Köse ile yarışan CHP Parti Meclisi üyesi ve eski milletvekili Aylin Nazlıaka, 308 oyla yeni başkan oldu.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığına Aylin Nazlıaka seçildi.

CHP geçen ay sonunda yaptığı büyük kurultayla parti yönetimini belirlemişti. CHP Kadın Kolları da Ankara Bilkent Odeon'da gerçekleşen Kurultay ile yeni başkanını seçti. Kurultay gününe kadar 4 olan Genel Başkan adayı sayısı, kurultayın başlamasıyla birlikte resmen ikiye indi. CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı için mevcut başkan Fatma Köse'nin yanı sıra, CHP Parti Meclisi üyesi ve eski milletvekili Aylin Nazlıaka yarıştı.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı'na Aylin Nazlıaka seçildi

AYLİN NAZLIAKA KADIN KOLLARI BAŞKANI OLDU

Divan Başkanı Gökçe Gökçen'in açıkladığı sonuçlara göre, 514 geçerli oydan 308'ini alan Nazlıaka, Kadın Kolları Genel Başkanı oldu. Diğer aday Fatma Köse ise 206 oyda kaldı. Sonuçlar belli olduktan sonra Nazlıaka, teşekkür konuşması yaptı.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı'na Aylin Nazlıaka seçildi

Haber Yayın Tarihi: 09.08.2020 22:51 - Kaynak: AA

Son Dakika Politika CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı'na Aylin Nazlıaka seçildi - Son Dakika


Son Dakika

Türk Bayrağını indirme girişiminde bulunan şahsın daha önce de terör örgütü bağlantısından gözaltına alındığı ortaya çıktı Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan öğretmenlere ek ders ücreti müjdesi Türk Bayrağının indirilmeye çalışılmasıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı! Polis hemen müdahale etmiş Jeremain Lens'in Rio Ave maçındaki performansı, Beşiktaş taraftarını çileden çıkardı Talihsizliğin böylesi görülmedi! Genç çiftin en mutlu anı kötü sürprizle bitti Türk Bayrağını indirmeye çalışan şahsı, polis öfkeli kalabalığın elinden zor aldı İmamoğlu ile Taksiciler Odası yöneticileri arasında 6 bin taksi tartışması: Sesini yükseltme lütfen Dünyanın en zengin futbolcusu Faiq Bolkiah, Maritimo'ya transfer oldu